Screen/ The Sun

Ten chłopczyk został najmłodszym tatą świata. Pół roku po tym na jaw wyszła prawda, która zniszczyła mu życie

Tata najmłodszy na świecie był uważany za dobrego ojca, ale jego historia ma ponure zakończenie. To bardzo smutne, że musiał przeżyć to wszystko, samemu będąc dzieckiem. Miał wtedy tylko 13 lat.

Młody tata musiał bardzo szybko dojrzeć. Wiadomość o dziecku zaskoczyła go, gdy miał zaledwie 13 lat. Matka malucha, czyli jego dziewczyna, Chantelle, była w wieku 15 lat. Nagle dostała mocnego bólu brzucha, a gdy wreszcie poszła do lekarza, usłyszała szokującą diagnozę - była w ciąży.

Najmłodszy tata świata. 13-letni chłopiec zostaje ojcem

Informacja o najmłodszym ojcu świata obiegła media 10 lat temu. Alfie Patten miał 13 lat i wraz ze swoją 15-letnią dziewczyną stanął przed wielką odpowiedzialnością: wychowania potomka w momencie, gdy jego rówieśnicy ganiali na podwórku za piłką.

Młodzi mieli szczęście, że w tej niecodziennej i trudnej sytuacji mogli liczyć na wsparcie swoich rodziców. Co prawda chcieli o ciąży milczeć najdłużej jak się dało, jednak o ile Alfie mógł sekret utrzymywać, o tyle Chantelle długo ukrywać go nie mogła. Wkrótce matka dziewczyny domyśliła się prawdy, jednak zamiast awantury, zafundowała córce kurs macierzyński.

Wreszcie nastolatkom urodziła się córka, którą nazwali Macy. Sprawa cieszyła się zainteresowaniem mediów - Chantelle zapewniała w wywiadach, że będą z Alfiem dobrymi rodzicami. Rzeczywiście - chłopiec miał opinię dobrego ojca. Troskliwie zajmował się córką, nie unikał obowiązków. W trudnej sytuacji zachował się wzorowo.

Cios dla młodego ojca. Żył w kłamstwie

Podejrzenia, że coś w tej historii się nie zgadza, mieli rodzice Alfiego. Zdecydowali, że przeprowadzą test na ojcostwo. Ku zdziwieniu wszystkich wyszedł on negatywnie. Alfie zarzekał się, że ufa Chantelle, wierzy, że jest mu wierna - ale wynik nie kłamał. Macy nie była jego córką, a tym samym - on nie był najmłodszym ojcem świata.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wobec tak niepodważalnego dowodu Chantelle przyznała, że biologicznym ojcem dziecka jest niejaki Tyler Barker, 14-latek, będący dla niej "przygodą na jedną noc". Sam nastolatek przyznawał, że ten krótki romans był jego największym błędem w życiu. Ostatecznie przejął rolę ojca Macy.

Prawda okazała się zaś zbyt trudna dla Alfiego. W krótkim okresie czasu przeszedł zbyt wiele wstrząsów psychicznych i trudnych sytuacji. Najpierw musiał oswoić się z informacją o ojcostwem, a gdy wreszcie przyzwyczaił się do trudnej roli i podołał jej - dowiedział się o kłamstwie Chantelle, a z tym pogodzić było się trudniej, niż z wiadomością o ciąży. Alfiego dopadły problemy psychiczne, nie pomagało silne zainteresowanie mediów. Chłopiec zrezygnował z kontaktów z rówieśnikami, przestał wychodzić z domu. Teraz, po 10 latach, okazuje się, że w wieku 23 lat ma już za sobą problemy z prawem i wpadł w nałóg alkoholowy.

Dzisiaj grzeje: 1. Córka chciała zrobić mamie niespodziankę. Gdy otwierała drzwi, usłyszała głośny huk i upadła na ziemię2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Losy Alfiego potoczyły się w bardzo przytłaczający sposób. Jako dziecko stanął przed wyzwaniem, któremu nie podołałby niejeden dorosły mężczyzna. A jemu się to udało. Wtedy przyszedł drugi cios, który go zniszczył. Trzeba pamiętać, że Alfie był wówczas tylko dzieckiem.

  1. Wszedł z ubogim do baru. Musiała interweniować policja
  2. Niestety, nie żyje dziadek. Uratował wnuczkę z płonącego domu, poniósł bohaterską śmierć
  3. Podczas balu skierowała do gwiazd TVN kilka słów prawdy o Woźniaku-Staraku. Nagle zapanował smutek
  4. Nie zauważyła, że kot wskoczył do pralki. Godzinę później załamana pędziła do weterynarza
  5. Kiedy Oliwia powiedziała, jak pracuje, wszyscy zaczęli się śmiać. Ale jak dodała, ile zarabia, nie było im już do śmiechu

Źródło: Webiniusy

Następny artykuł

Najpopularniejsze