Wielka radość w domu Lecha Wałęsy. Witają nowego członka rodziny, gratulacje

Wielka radość w domu Lecha Wałęsy. Witają nowego członka rodziny, gratulacje Źródło: Facebook/Lech Artur Wałęsa

Lech Wałęsa to teraz szczęśliwy tata. Niesamowita radość w domu byłego lidera Solidarności ich rodzina powiększyła się o nowego członka. Polacy nie spodziewali się, że w tym wieku zostanie ojcem.

Tata musi być teraz bardzo szczęśliwy. Właśnie rodzina Wałęsów powiększyła się o nowego członka, pochwalili się już jego zdjęciem w internecie. Polacy nie kryją zdziwienia i wysyłają gratulacje rodzinie.

Tata nie kryje radości. Najmłodszy Wałęsa urodził się cały i zdrowy

Magdalena Wałęsa 5 lutego, 2020 roku, koło godziny 15:00 urodziła zdrowego chłopca. Nad porodem czuwali lekarze z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Gdy dziecko przyszło na świat, zrobiono mu zdjęcia, które dosyć szybko trafiły do mediów społecznościowych.

- Synek jest cały i zdrowy. Po urodzeniu ważył 3500 g i mierzył 54 cm - powiedział w rozmowie z "Faktem", świeżo upieczony tata.

Ojcem najmłodszego Wałęsy jest Lech Artur Wałęsa, który przejął nazwisko po córce byłego lidera Solidarności. W wyniku tej decyzji nazywa się niemal tak samo, jak swój teść, przez co niektórzy mogą go mylić.

Internauci przecierają oczy ze zdumienia, że w tym wieku Lech Wałęsa został ojcem

Wiele osób było zaskoczonych tym, że parze urodziło się dziecko. Choć Lech Artur Wałęsa i jego żona niewątpliwie nie są starszymi ludźmi, to staranie się o dziecko 50-latka i 40-latki to nie lada wyzwanie. Para wspominała, że bardzo marzy o dziecku, ale w końcu im się udało. Wspominali o tym jeszcze w trakcie ciąży.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jesteśmy tak szczęśliwi, że zdarzył nam się taki cud, nie możemy już doczekać się synka. Już wybraliśmy dla niego imię. Będzie się nazywał Karol Lech Wałęsa. Ostatnio mieliśmy ważne USG, lekarz potwierdził, że wszystko jest w porządku i że to chłopczyk, więc od tego momentu zaczęliśmy mówić do niego po imieniu. Czuję jego ruchy w brzuszku Magdy, to coś niesamowitego - opowiadał jakiś czas temu w wywiadzie dla "Faktu".

Dzisiaj grzeje: 1. Linia lotnicza wprowadza przepisy wyjątkowe. Obowiazkowa odprawa 8 godzin przed odlotem
2. Wielu Polaków w żałobie. Nie żyje znany polski dziennikarz

Zapewne były prezydent Lech Wałęsa, musi się cieszyć z kolejnego wnuka. To już jego trzynaste z wnucząt, można więc powiedzieć, że po prezydenturze, 73-latek został "profesjonalnym dziadkiem". Z kolei dla Magdaleny Wałęsy to druga pociecha, ma również syna z poprzedniego związku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 20 produktów, które powoli uśmiercają cię każdego dnia. Lista ścina z nóg
  2. Złe wieści dla 40 tys. kierowców. Jeszcze w tym roku stracą prawo jazdy
  3. Okropne fakty wyszły na jaw. Była kobieta Bieniuka ujawniła swoje piekło
  4. Wszyscy mieli nadzieję, że się uda. Nie żyje 10-latka, razem z mamą i 3-letnim bratem trafili do szpitala
  5. Ukrywali tę wiadomość przed mediami. Zmarł aktor i twórca uwielbianego serialu

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News