Tuż po porodzie lekarze spojrzeli na pępowinę i zamarli. Powiedzieli ojcu nowo narodzonego dziecka słowa, które zapamięta na zawsze

Tuż po porodzie lekarze spojrzeli na pępowinę i zamarli. Powiedzieli ojcu nowo narodzonego dziecka słowa, które zapamięta na zawsze Źródło: Unsplash / Jonathan Borba

Tata obserwował poród swojego dziecka. Kiedy myślał, że to już szczęśliwy koniec, jeden z lekarzy odwrócił się do niego i powiedział słowa, które wprawiły go w osłupienie.

Tata był na sali porodowej, kiedy na świat przychodził jego potomek. Kiedy dziecko pojawiło się na świecie, wszyscy byli przekonani, że obyło się bez komplikacji. Kiedy jednak lekarz spojrzał na pępowinę, odwrócił się do ojca noworodka i powiedział słowa, których już nigdy nie zapomni.

Tata obserwował narodziny potomka i był szczęśliwy, że dziecko przyszło na świat zdrowe

Rodzice dziecka pojawili się w szpitalu, by kobieta mogła urodzić im syna. Ciąża przebiegała bez zakłóceń, a wcześniejsze badania USG nie wykryły żadnych problemów. Ojciec towarzyszył matce na sali porodowej i z dumą obserwował, jak jego syn przychodzi na świat. Chłopczyk urodził się zdrowy i w pełni sił, a szczęśliwy mężczyzna był przekonany, że to już koniec i w końcu może przestać się denerwować.

Okazało się, że ciąża mogła się skończyć tragicznie, a życie ich syna było w wielkim niebezpieczeństwie. Kiedy noworodek pojawił się na świecie, lekarze spojrzeli na pępowinę i zamarli z przerażenia. Jeden z nich odwrócił się do ojca dziecka i wypowiedział w jego kierunku słowa, których mężczyzna już nigdy w życiu nie zapomni.

- Pospiesz się tato i zrób zdjęcie. To, że twoje dziecko żyje, to prawdziwy cud - miał powiedzieć lekarz do ojca noworodka.

Tata był wstrząśnięty tym, co usłyszał o swoim dziecku od lekarza

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że pępowina dziecka zawiązana jest na supeł. To ogromny cud, że węzeł nie zacisnął się na tyle mocno, by całkowicie odciąć płód od matki. Tylko dzięki temu chłopiec urodził się żywy i całkowicie zdrowy, choć było bardzo blisko, by poród zakończył się tragicznie.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany muzyk. Miał 27 lat, przyczyny są niejasne
2. Urbańska, żona 60-letniego Józefowicza, przekazała radosną nowinę! Po tylu latach w końcu się udało

Mężczyzna podzielił się z użytkownikami portalu Reddit zdjęciem, które zrobił na polecenie lekarza. Jego słowa zapamięta do końca życia.


Facebook / Pure Births Pregnancy & Wellness

Najlepsze newsy dnia:

  1. Żona sportowca przekazała koszmarne informacje o jego nagłej śmierci. Simon chciał pobić kolejny rekord
  2. Ogromny wybuch wstrząsnął miastem na południu Polski. Trwa akcja ratunkowa, liczba ofiar nie jest jeszcze znana
  3. Wystarczy owinąć stopę kawałkiem chleba. Nawet najdroższe specyfiki nie dają takiego efektu
  4. Ktoś tu straci pracę? Żarty z Magdy Ogórek w TVP Info
  5. OGROMNA grzywna za wycięcie drzewa na własnej posesji. Nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych

źródło: Webniusy

Następny artykuł