Wszedł do sypialni 7-miesięcznej córki i zobaczył obcego mężczyznę. Później wydarzyło się najgorsze

Wszedł do sypialni 7-miesięcznej córki i zobaczył obcego mężczyznę. Później wydarzyło się najgorsze Źródło: facebook/Ricky Slater

Tata nie spodziewał się, że w pokoju swojej ukochanej córki, trafi na obcego mężczyznę. Jego obecność nie przypadła do gustu ojcu dziewczyny, co doprowadziło do wielkiej tragedii.

Tata ledwo powitał swoją córkę na świecie, a już znalazła się ona w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Mężczyzna niewiele myśląc, stanął w obronie swojego dziecka. Dzisiaj, po trzech latach od wydarzenia, tata najprawdopodobniej usłyszy wieloletni wyrok.

Tata zobaczył obcego mężczyznę w pokoju swojej córki

W marcu 2016 Benjamin Batterham umówił się z kolegą na wieczorną imprezę. W tym czasie w jego mieszkaniu doszło do włamania. O rok młodszy Slater wszedł do środka, ukradł wartościowe przedmioty, ale nie zdążył wyjść z domu, zanim wrócił do niego Batterham.

Tata znalazł złodzieja w pokoju swojej siedmiomiesięcznej córki, a gdy go zobaczył wpadł w szał. Nie mógł się opanować i rzucił się w pogoń za mężczyzną, który przerażony zaczął uciekać. Na ulicy doszło do szarpaniny. Pojawiła się policja, ale tata nie przestawał atakować złodzieja. 

- Dajcie mi dwie minuty! Zabiję go jak psa! - krzyczał wściekły mężczyzna do policjantów. 

Tata stanie przed sądem 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Zgniotę ci głowę jak jajko wielkanocne. Ty sku***synu. Jak śmiesz włamywać się do sypialni mojej córki?! Ma tylko siedem miesięcy - usłyszeli głos mężczyzny świadkowie zdarzenia.

Pomimo błagań złodzieja, tata dziewczynki nadal go atakował. Slater na skutek bójki z rozwścieczonym ojcem dziecka zmarł w szpitalu z powodu niedotlenienia mózgu. Według patologów jego zgon nie miał nic wspólnego z obrażeniami, których doznał podczas walki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską

2. Już za chwilę czeka nas ogromna zmiana pogody, nad Polskę nadciągną syberyjskie mrozy. Tak źle nie było od 30 lat

W miniony poniedziałek tata dziecka stanął przed sądem. Jest oskarżony o skatowanie mężczyzny, które mogło doprowadzić do jego śmierci. Za czyn, którego się dopuścił, grozi mu 20 lat pozbawienia wolności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesienne porządki mogą kosztować KROCIE. Dostaniesz grzywnę nawet na pół tysiąca złotych
  2. Nie żyje ojciec aktora "M jak miłość". Był znanym muzykiem, miał 67 lat
  3. Pomogła bezdomnemu narkomanowi, który grzebał w śmietniku. 14 lat później zobaczyła go i zaczęła płakać
  4. Słynny stylista pokazał jakie włosy są najlepsze dla kobiet po 60. roku życia. Idealna fryzura
  5. Zapomnij o smażeniu, teraz kotlety schabowe z piekarnika są prawdziwym hitem. Tak pysznych i zdrowych jeszcze nigdy jadłeś

źródło: fakt

Następny artykuł