Tata pozywa. Nie wiedział, że ma 17 dzieci

Tata pozywa. Nie wiedział, że ma 17 dzieci Źródło: Unsplash/Piron Guillaume

Tata 17 dzieci zdecydował się pójście do sądu. Jak się okazało, mężczyzna nie miał pojęcia, że posiada aż tyle potomstwa. Jest zbulwersowany całą sytuacją.

Tata postanowił iść do sądu w celu wyjaśnienia pewnej sprawy związanej ze swoim potomstwem. Mężczyzna utrzymuje, że nie wiedział o tym, że ma aż 17 dzieci. Jest zbulwersowany tym faktem i żąda precyzyjnych wyjaśnień. 

Tata żył w niewiedzy 

Tata był mocno zaskoczony, gdy dowiedział się, że ma 17 dzieci. Amerykański lekarz, Bryce Cleary, dowiedział się o licznym potomstwie od dwóch córek, które po latach skontaktowały się z nim. Mężczyzna swojego czasu oddawał bowiem spermę do uniwersyteckiej kliniki w stanie Oregon.

Placówka zapewniała, że nie ma szans, że kiedykolwiek dojdzie do takiej sytuacji. Teraz będzie musiała tłumaczyć to, jak to się stało, że ich były student 17-krotnie został ojcem. Bryce Cleary żąda wysokiego odszkodowania od swojej uczelni. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Oszukany przez klinikę 

Mężczyzna był dawcą spermy w roku 1989, a w 2018 roku niespodziewanie zgłosiły się do niego dwie dziewczynki, które poinformowały go o tym, że jest ich ojcem. Dodały również jeszcze bardziej szokującą wiadomość. Doniosły mu, że poza nimi ma jeszcze 15 innych dzieci, o których wcześniej nie miał pojęcia. Bryce Cleary był całkowicie zszokowany takim obrotem sprawy. 

Gdy oddawał swoje nasienie dla kliniki, która bardzo wyraźnie nakreśliła zasady całej procedury. Mężczyźnie obiecano, że jego sperma nie zostanie wykorzystana do spłodzenia więcej niż pięciorga dzieci, a także zapewniono, że wszyscy potencjalni potomkowie przyjdą na świat poza stanem, w którym aktualnie mieszka.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarny aktor oskarżony o MOLESTOWANIE. Straszna prawda wyszła na jaw po latach
2. Straszne doniesienia z polskiej miejscowości. Fragmenty aut porozrzucało na długości 200 metrów

Jak wiadomo, anonimowość w tej kwestii jest bardzo istotna. Wygląda jednak na to, że klinika nie wywiązała się ze swoich obietnic. Kilka dzieci spłodzonych przy użyciu spermy Bryce'a, jak się okazuje chodzi do tej samej szkoły, co jego synowie. Teraz zaskoczony tata domaga się od kliniki w Oregonie wyjaśnień, a także odszkodowania w wysokości 5,25 mln dolarów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyrok sądu wbija w fotel. Pozwał za uwiedzenie żony, wygrał fortunę
  2. Beata Kozidrak wyjawiła smutną tajemnicę. Trudno uwierzyć, że tyle czasu milczała
  3. Zainstalował kamerę i wyszedł. Pies nie wiedział, że się nagrywa. Obejrzał miażdżące serce nagranie, już nigdy nie zostawi zwierzaka samego
  4. Jest nagranie. Mężowi Meghan Markle puściły nerwy przy wszystkich
  5. Pierwszy raz wzięła na ręce szczeniaka. Szybko zaczęła łapać się za brzuch ze śmiechu przez reakcję zwierzaka

Źródło: RMF 24

 

Następny artykuł