Tata zabrał 3-letnią córkę. Znaleźli ją zgwałconą i bez głowy

Tata zabrał 3-letnią córkę. Znaleźli ją zgwałconą i bez głowy Źródło: Screen/YouTube/Daily Mail

Tata nie mógł pogodzić się z tym, że córka została mu odebrana przez żonę. Kobieta nagle postanowiła odejść od męża. Ta druzgocąca informacja zupełnie wykończyła go emocjonalnie. Wkrótce tata zabrał jednak matce 3-letnią córeczkę. Przerażona kobieta poprosiła o pomoc policję. To, co stało się później, dosłownie nie mieści się w głowie. 3-latkę znaleziono nieopodal komisariatu bez głowy. Ślady na jej ciele wskazywały także, że została przed śmiercią brutalnie zgwałcona.

Tata trójki dzieci tuż po wyjściu z więzienia postanowił zrobić coś strasznego. Razem ze swoim przyjacielem został zatrzymany przez funkcjonariuszy, którzy szybko zrozumieli, że mają do czynienia z prawdziwym bandytą. Mężczyzna zamordował maleńkie dziecko. 3-latka, o której morderstwo oskarżono aresztowanych dwóch mężczyzn - w tym także ojca - odnaleziona została nieopodal miejscowego posterunku. Funkcjonariusze znaleźli ją z obciętą głową. Była także zgwałcona.

Tata trójki dzieci zgwałcił 3-latkę

Sytuacja ta miała miejsce we wschodnich Indiach. Jak podaje "The Times of India", ojciec 3-latki pozostawiony został przez jej matkę, która oświadczyła, że nie może dalej znieść ich małżeństwa. Postanowiła odejść i zabrała ze sobą swoją córkę.

Matka nie miała gdzie się udać, więc zmuszona była tymczasowo zamieszkać na dworcu, gdzie razem z córką nocowała feralnej nocy 29 lipca. Podczas jej pobytu doszło do przerażającej, zarejestrowanej miejskim monitoringiem sceny. Nieznany mężczyzna podszedł do kobiety, kiedy ta spała, i zabrał jej 3-letnią córeczkę. Razem z dzieckiem odszedł następnie i udał się do wyjścia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdy matka obudziła się, zauważyła, że obok niej nie ma jej 3-letniej córeczki. Ten fakt zupełnie ją przeraził. Postanowiła więc powiadomić policję, która wkrótce rozpoczęła poszukiwania dziewczynki.

Dzisiaj grzeje: 1. Tak wygląda grób Pawła Adamowicza już 7 miesięcy po pogrzebie. Niewiarygodne

2. Wysokie kary za parkowanie koło Biedronki. Klienci już powiadomili policję

3-latkę odnaleziono w Telco, jednej z dzielnic, nieopodal której znajdował się też komisariat. Dziewczynka została odnaleziona przez funkcjonariuszy, którzy widząc jej ciało bez głowy byli w szoku. Postawili sobie za priorytet jak najszybsze rozwiązanie sprawy, co też im się udało. Wkrótce okazało się, że za zabójstwo dziewczynki odpowiada Rinku Sahu - ojciec trójki dzieci - a także Kailasha Kumara, który był przyjacielem mężczyzny. Obaj, jak później zeznali przed prokuraturą, najpierw zgwałcili 3-latkę, a następnie obcięli jej głowę. Zrobili to, bo dziecko nie chciało przestać płakać. Teraz grozi im dożywocie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Polska aktorka pobita przez zagranicznego aktora. "Uderzył mnie bardzo mocno. Nikt mi nie pomógł"
  3. Psy leżały na torach, zbliżał się do nich pociąg. Mężczyzna stał z boku i wszystko nagrywał
  4. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
  5. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News