Utrudniała byłemu partnerowi kontakt z dzieckiem. Decyzją sądu bardzo słono za to zapłaci

Utrudniała byłemu partnerowi kontakt z dzieckiem. Decyzją sądu bardzo słono za to zapłaci Źródło: youtube.com/ Happy Daddy TV

Tata miał ogromne problemy, by spędzić czas ze swoim dzieckiem. Zazdrosna matka, która utrudniała swojemu byłemu mężowi widywanie się z ich latoroślą, została skazana przez sąd na wielką karę. Sprawa z Katowic pokazuje, jak słono rodzic może zapłacić, za utrudnianie kontraktu z pociechą.

Tata z Katowic od czasu rozwodu ze swoją żoną, zaczął mieć ogromne problemy. Po tym, jak sąd przyznał jego partnerce opiekę nad dziewczynką, jego kontakty z córką praktycznie przestały istnieć. Była żona za wszelką cenę odpychała ojca dziecka, a także nastawiała je przeciwko mężczyźnie. Za swoje postępowanie matka będzie musiała teraz srogo zapłacić.

Tata nie nie miał kontaktu z dzieckiem. Matka srogo za to zapłaci

Postanowienie sądu w trakcie rozwodu małżeństwa z Katowic zakładało, że ojciec będzie miał stały kontakt ze swoim dzieckiem. Mimo stanowczego orzeczenia w sprawie, matka dziecka zachowywała się tak, jakby prawo jej nie obowiązywało. Mężczyzna, który jeździł do swojej córki prosto z pracy, oddalonej od jej domu o wiele kilometrów, nie był wpuszczany przez byłą żonę. Sama ucinała z nim kontakt tak bardzo, jak tylko mogła, a według obowiązujących przepisów, takie zachowanie jest naruszaniem dóbr osobistych ojca, co zostało dowiedzione przed sądem rodzinnym.

Mamie przyszło słono za takie zachowanie zapłacić, ukarana bowiem została karą w wysokości 10 tysięcy złotych. Początkowo prawnik mężczyzny wnosiła o opłatę 5 razy większą, ale sąd uznał, że taki wymiar grzywny doprowadziłby oskarżoną do stanu ubóstwa i nie spełniłby swojej funkcji wychowawczej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mimo kary problemy się nie skończyły

Kobieta, która zapłaciła 10 tysięcy złotych grzywny, uznała, że i tak będzie chronić swoje dziecko przed kontaktu z ojcem i według prawnika reprezentującego mężczyznę, nadal ogranicza kontakt jego klienta z córką.

Niewykluczone, że sąd będzie musiał podjąć kolejne postępowanie w sprawie. Według słów mężczyzny, zamierza on jeszcze raz pozwać swoją żonę i teraz będzie ubiegał się o pozbawienie kobiety praw rodzicielskich. Według prawników, ojciec dziecka może dopiąć swego i uzyskać wyłączną opiekę nad swoim dzieckiem kosztem zazdrosnej matki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: Makabryczne odkrycie na dnie jeziora. Znaleziono ciało 24-letniej gwiazdy sportu
  2. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  3. Potężny wybuch gazu w zachodniej Polsce. Przerażające informacje TVP: Wieżowiec zajął się ogniem
  4. Miało być dużo kokainy. Co ostatecznie zaszło między Bieniukiem a Sylwią Sz.? "Nie wiedziałam, że on to nagrywa"
  5. Anja Rubik przyszła na imprezę Vogue z całkiem nagimi piersami. Tak, CAŁKIEM nagimi
  6. Jak wygląda córka Katarzyny Dowbor? Mama opublikowała zdjęcie, 20-latka zachwyca urodą

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News