Leżał na ulicy, obok biegała jego 1,5 roczna córeczka. Policjanci nie mogli uwierzyć, w jakim jest stanie

Leżał na ulicy, obok biegała jego 1,5 roczna córeczka. Policjanci nie mogli uwierzyć, w jakim jest stanie Źródło: Wikimedia Commons/ Bengt Nyman

Ten tata niestety nie popisał się odpowiedzialnością. Znaleziono go leżącego na ulicy, gdy wokół niego biegała półtoraroczna dziewczynka. Cudem nie doszło do tragedii.

Tata półtorarocznej dziewczynki został zatrzymany przez policję. Wszystko po tym, jak na komisariat dotarło zgłoszenie o nieprzytomnym mężczyźnie na ulicy, w którego obecności krzątało się dziecko. Policjanci, gdy przyjechali na miejsce interwencji, byli w szoku.

Przypadkowy przechodzień natrafił na nieprzytomnego mężczyznę z dzieckiem

Incydent wydarzył się w poniedziałek w Będzinie (województwo śląskie). 37-letnia kobieta przechadzała się ulicą, gdy spostrzegła, że na chodniku śpi mężczyzna, w towarzystwie którego była półtoraroczna córka. Później okazało się, że 40-latek, mimo że miał pod opieką małe dziecko, był kompletnie pijany.

Kobieta podeszła bliżej do mężczyzny i od razu uderzył ją mocny odór alkoholu. Próbowała wybudzić mężczyznę, nawiązać z nim jakikolwiek kontakt, ale bez skutku, 40-latek był nieprzytomny, gdy jego córka chodziła po ulicy bez żadnej opieki. 37-latka natychmiast zgłosiła sprawę na policję.

Tata półtorarocznej dziewczynki stanie teraz przed sądem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policjanci po przyjeździe na miejsce zatrzymali mężczyznę i zabrali go na izbę wytrzeźwień. Okazało się, że miał 4 promile we krwi. Dziewczynka została odstawiona z powrotem pod opiekę mamy. 40-latek niedługo stanie przed sądem. Za tą rażącą nieodpowiedzialność grozi mu nawet do 5 lat więzienia. Funkcjonariuszom po rozmowie z matką, udało się ustalić, jak w ogóle doszło do tej skandalicznej sytuacji.

Dzisiaj grzeje: 1. Mocne słowa polskiego podróżnika ws. koronowirusa z Chin. "Pewne jest, że zagrożenie dotrze także do nas"
2. IMGW pilnie ostrzega przed dzisiejszym atakiem zimy. Wydano alerty drugiego stopnia na kilku województw

- Jak się okazało, mężczyzna godzinę wcześniej, wybrał się razem z córką na spacer. Według relacji matki 1,5 rocznego dziecka przebywającej w tym czasie w mieszkaniu, ojciec dziewczynki był wówczas trzeźwy. Wszystko wskazuje na to, że celem jego niedzielnego spaceru z dzieckiem nie była wizyta w pobliskim parku, a odwiedziny sklepu z alkoholem - napisano w komunikacie policji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przepis na nieziemski dwuskładnikowy tort obiega internet. Robi się w 30 minut, nie trzeba umieć piec
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Mama zajrzała w nocy do płaczącego dziecka. Nagle pobladła
  4. Leżał na ulicy, obok biegała jego 1,5 roczna córeczka. Policjanci nie mogli uwierzyć, w jakim jest stanie
  5. Bolesne nagranie obiegło sieć. Bez chwili namysłu przejechał psa

Źródło: Radiozet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News