Tata chciał zrobi córce wyjątkowy prezent na urodziny. Wymyślił niebywałą rzecz, mało kto wierzył, że mu się uda

Tata chciał zrobi córce wyjątkowy prezent na urodziny. Wymyślił niebywałą rzecz, mało kto wierzył, że mu się uda Źródło: Facebook

Tata postanowił przychylić nieba swojej córce i przygotować wyjątkowy prezent na jej urodziny. Chciał, by dziewczynka zapamiętała to do końca życia. Miał mało czasu, ale jego wiara w powodzenie pomysłu była ogromna.

Tata postanowił podjąć ryzyko i zdecydował się pokazać córce, jak mocno ją kocha. Dziewczynka pragnęła tylko jednej rzeczy i była zachwycona efektami pracy taty.

Tata miał mało czasu, aby spełnić marzenie swojej córki

Ojciec bezgranicznie kochał swoją kilkuletnią córkę i chciał dla niej jak najlepiej. Dbał, aby niczego jej nie zabrakło, a jej dzieciństwo było usiane samymi pozytywnymi wspomnieniami. Kiedy zbliżały się 7. urodziny Pii, chciał zorganizować coś wyjątkowego.

- Chciałem zrobić dla niej coś specjalnego, aby pokazać, że moja miłość do niej jest bezgraniczna - tłumaczył tata, Jeremy.

Przed snem tata z córką zawsze grali w grę: odpowiadali sobie na pytania, jak mocno się kochają. Tata odpowiedział: "To jest tak mocne, że wychodzi poza gwiazdy". Dziewczynka kilka dni przed swoimi urodzinami poprosiła więc tatę, że jej marzeniem jest, żeby wszyscy na świecie dowiedzieli się o jego ogromnej miłości do niej. Jeremy nie mógł nic zrobić, tylko sprostać zadaniu. Był jednocześnie zmotywowany, ale i przerażony - miał zaledwie kilka dni, aby spełnić życzenie córki.

Prezent sprawił, że córka zalała się łzami i nie mogła wydusić ani słowa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jeremy Fernandez zdecydował się skontaktować z ludźmi z różnych krajów, gorąco prosząc ich o napisanie na kartce wiadomości, jak bardzo kocha on swoją córkę i pogratulować dziecku w dniu urodzin. Prosił również o podpis, skąd została wysłana wiadomość. Na skrzynkę mailową taty szybko zaczęły przychodzić zdjęcia kolorowych plakatów z najdalszych zakątków świata. Nie sądził, że odzew będzie tak ogromny i obejmie prawie wszystkie możliwe kraje.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego piłkarza. Dziewczynka odeszła nagle w szpitalu
2. Nie żyje uwielbiany ksiądz. Przekazano wiadomości o koszmarnym wypadku w polskiej miejscowości

Dzień przed urodzinami wydrukował wszystkie otrzymane zdjęcia i pozawieszał je w pokoju Pii. Wiedział, że kiedy zobaczy do czego zdolny jest jej tata, wręcz oniemieje z radości. Prezent spotkał się z niesamowitym przyjęciem.

- Wiedziałam, że mnie nie okłamałeś. Dotrzymałeś obietnicy, bardzo cię kocham - mówiła wzruszona dziewczynka. Tata nie podarował swojej córce kolejnej zabawki, o której dziewczynka szybko zapomni, lecz niesamowite wspomnienie, które zostanie z nią do końca życia.

Fot. Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lekarze zdiagnozowali u niej zapalenie mózgu, nie miała szans na przeżycie. Gdy pielęgniarka ją pogłaskała, stała się niebywała rzecz
  2. Gotując jajka, wrzuć plasterek cytryny. Genialny trik, który pokochasz i zawsze będziesz tak robić
  3. Dziewczyna szukała plastrów na ranę. Zajrzała do szuflady chłopaka i wpadła w nagłą histerię
  4. Podczas transmisji live Kononowicza doszło do ohydnej obrazy LGBT. Policja zatrzymała mężczyznę
  5. Emerytura zwolniona z podatku. Spełnia się największe marzenie emerytów

Źródło: Webniusy

Następny artykuł