3-letni syn i jego tata nie żyją, mama ciągle walczy o życie. Media przekazały druzgocące informacje

3-letni syn i jego tata nie żyją, mama ciągle walczy o życie. Media przekazały druzgocące informacje Źródło: unsplash/Marcelo Leal/

Tata i maleńki synek nie zdołali ujść z życiem, jednak to jeszcze nie koniec dramatu. Jak podają media, mama wciąż przebywa w szpitalu, gdzie lekarze nie ustają w walce o jej życie.

Nie tylko tata poniósł śmierć w tej potwornej tragedii. Informacje, jakie pojawiają się w mediach, mrożą krew w żyłach i aż trudno sobie wyobrazić dramat rodzinny, jaki spadł na bliskich ofiar. Choć już wydarzyło się tak wiele, koszmar jeszcze nie dobiegł końca, bowiem ukochana zmarłego mężczyzny wciąż walczy o życie. 

Tata i synek nie żyją, mama wciąż walczy o życie 

Zgodnie z wiadomościami, które coraz liczniej docierają do nas zza oceanu, 31 października w USA doszło do potwornej tragedii. W czasie świętowania Halloween, 30-letni Joseph Awaida szedł chodnikiem wraz z żoną Raihan i 3-letnim synkiem Omarem, gdy niespodziewanie wydarzyło się najgorsze. 

Rozpędzony SUV z impetem uderzył w całą rodzinę. Na miejscu szybko zjawiło się pogotowie, które zajęło się poszkodowanymi, jednak już po chwili stwierdzono zgon 30-latka. Jego bliskich przewieziono do szpitala, gdzie rozpoczęła się walka o ich dalsze losy. Mimo starań lekarzy, w minioną sobotę 3-latek zmarł. Jak donosi Fakt, w oparciu o wiadomości zagranicznych mediów, jego mama nadal walczy o życie, a specjaliści nie są pewni, czy tym razem nie ziści się najczarniejszy scenariusz. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W jedności siła 

Okoliczni mieszkańcy, którzy doskonale znali rodzinę , ale i zupełnie przypadkowi ludzie, są załamani tym, co się wydarzyło. W świetle tak potwornych wydarzeń postanowili zjednoczyć swoje siły i jakoś wesprzeć walczącą o życie kobietę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiana aktorka. Przyjaźniła się z Danielem Olbrychskim, fani pogrążeni w żałobie

2. Już 16 osób nie żyje. Niestety, napływają tragiczne informacje z polskich miejscowości, uważajcie na siebie

Zorganizowano zbiórkę, z której pieniądze zostaną przeznaczone na jej leczenie. Obecnie zebrano już 140 tysięcy dolarów, jednak to jeszcze nie koniec. Jak możemy się dowiedzieć, 20-letni sprawca, który w tamtym czasie prowadził pod wpływem alkoholu, choć został zatrzymany i usłyszał zarzuty jazdy po pijanemu i nieumyślnego spowodowania śmierci, szybko opuścił areszt dzięki wpłaceniu kaucji w wysokości 100 tysięcy. O jego dalszych losach zadecyduje sąd.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie tylko prąd zdrożeje. W 2020 roku czeka nas FATALNA niespodzianka, prawdziwy drenaż kieszeni
  2. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
  3. Gwiazdor Ranczo ujawnił tajemnicę dot. nieżyjącej od 15 lat Darii Trafankowskiej. Ogromne zaskoczenie
  4. Polsat przekazał straszne informacje z polskich miejscowości. Mnóstwo osób nie żyje
  5. Tajemniczy mężczyzna poprosił bawiącego się z synkiem tatę o wodę. Po chwili zaczął się horror

Źródło: fakt 

Następny artykuł