Miał 9 miesięcy, kiedy jego tata został zabity. 15 lat później ktoś puka do drzwi, tego co ujrzał nie zapomni nigdy

Miał 9 miesięcy, kiedy jego tata został zabity. 15 lat później ktoś puka do drzwi, tego co ujrzał nie zapomni nigdy Źródło: Screen/Youtube/CBS Sunday Morning

Tata tego chłopca zginął, gdy miał on 9 miesięcy. 15 lat po tragicznych wydarzeniach do drzwi rodziny Rozierów zapukała do drzwi tajemnicza postać, ogłaszając coś nieprawdopodobnego. Chłopak zobaczył coś, czego na pewno nie zapomni do końca życia.

Tata Justina zginął tragicznie podczas służby dla armii Stanów Zjednoczonych. Żona poległego żołnierza, Jessica, rozmawiała ze swoim ukochanym jeszcze na 12 godzin przed dramatycznymi wydarzeniami. Niestety Justin miał zaledwie 9 miesięcy, kiedy jego ojciec odszedł, dlatego nie miał okazji, by go zapamiętać. 15 lat od tej koszmarnej tragedii do drzwi Jessicy i Justina zapukała pewna osoba. Gdy otworzyli drzwi, ich oczom ukazał się niesamowity widok. 

Justin był kopią swojego taty

Tata Justina, Jonathan, oddał życie za ojczyznę. 15-latek bardzo ubolewał nad tym, że nigdy nie było mu dane zobaczyć i poznać swojego odważnego ojca. Z każdym dniem coraz bardziej przypominał swojego tatę, a nawet był niemalże jego kopią. Gdy Jonathan poległ na misji, jego żona Jessica była zmuszona sprzedać kilka rzeczy po zmarłym ukochanym. Została sama z kredytem na dom, a także sama musiała wychować dziecko.

Wśród sprzedanych rzeczy był samochód marki Toyota z 1999 roku. Było to ukochane auto Jonathana. Po jego śmierci Jessica zdecydowała się na sprzedaż wozu, gdyż sama nie miała prawa jazdy, a ponadto potrzebowała gotówki na spłaty kredytu. Gdy Justin skończył 15 lat, zaczął mieć pewne marzenie. Chłopak zapragnął starego samochodu ojca. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Justin nie potrafił wyjaśnić, dlaczego akurat czarna Toyota taty tak bardzo mu się marzy. Kiedy zbliżały się jego 16. urodziny, niczego nie pragnął tak bardzo, jak usiąść za kierownicą ukochanego auta swojego ojca. Chciał w ten sposób chociaż duchowo poczuć jego obecność. Kiedy Jessica dowiedziała się o marzeniu swojego syna, postanowiła zrobić wszystko, aby je spełnić. Postanowiła udostępnić swoją historię w mediach społecznościowych. Po pewnym czasie wydarzyło się coś, czego nikt kompletnie się nie spodziewał. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat legendarnej polskiej aktorki. Miała urodę, sławę i bogactwo, ale nie mogła spełnić największego marzenia. Będziecie płakać
2. 4 osoby nie żyją, wiele jest rannych. Chwila nieuwagi zakończyła się tragedią w centralnej Polsce

Kobiecie udało się skontaktować z obecnym właścicielem samochodu. O całej sytuacji dowiedział się również Kyle Fox, który zdecydował się pomóc Jessice w spełnieniu marzenia syna i odkupił Toyotę, która kiedyś należała do Jonathana. Kiedy nadeszły 16. urodziny chłopaka, wszyscy zebrali się przed domem i zorganizowali dla niego niespodziankę. Chłopak otworzył drzwi, zobaczył tajemniczą postać sprzedawcy i coś niewiarygodnego - samochód ojca, o którym tak bardzo marzył. Wóz jest już tylko jego, a reakcję Justina możecie zobaczyć na poniższym filmiku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tysiące Polaków odciętych od 500 plus. Ty także możesz mieć problem
  2. Uwielbiana bohaterka serialu ''Na dobre i na złe'' rezygnuje z pracy na planie. Fani są załamani
  3. Dwa wielkie psy rzuciły się na 8-latkę i jej maleńką suczkę. Nagle zza dziecka wybiegł ogromny rottweiler
  4. Dominika Gwit założyła bardzo dopasowaną suknię. Fani przetarli oczy z wrażenia i wydali jednoznaczny werdykt
  5. Katarzyna Figura przyznała się do choroby. Smutne i szczere wyznanie

źródło: Newsner

Następny artykuł