Tata znalazł dziecko
Marek BAZAK/East News
Aneta Wasilewska - 3 Maja 2020

Tata przypadkiem znalazł dziecko. Wszystkiemu winna matka, jej tłumaczenia nie mieszczą się w głowie

Tata całkiem przypadkiem trafił na dziecko. W biegu śledztwa okazało się, że całemu zdarzeniu winna jest matka dziewczynki. Kobieta próbowała się tłumaczyć, ale jej słowa całkowicie nie mieszczą się w głowie. Tragedia z udziałem dziecka miała miejsce w Warszawie na ogródkach działkowych na Targówku.

Tata na terenie przyległym do ogródków działkowych przy ulicy Głębockiej na warszawskim Targówku dokonał przerażającego odkrycia. Mężczyzna odnalazł maleńkie dziecko zapakowane w reklamówkę. Policji już udało się odnaleźć matkę dziecka, jej zeznania nie mieszczą się w głowie.

Majówka 2020, tragiczny finałTragiczny finał majówki. MZ właśnie przekazało wyjątkowo smutne informacjeCzytaj dalej

Tata znalazł dziewczynkę zapakowaną w reklamówkę

Maleńką dziewczynkę o imieniu Zosia porzucono w reklamówce na ogródkach działkowych na warszawskim Targówku. Noworodek został zawinięty przez matkę w reklamówkę, którą następnie wyrzuciła w zarośla. Przerażające odkrycie miało miejsce na początku listopada 2019 roku. Dziecko przypadkowo odnalazł Stanisław O., a jak się okazało później, jest on partnerem matki porzuconego dziecka.

Na szczęście dziewczynka żyła. Po odnalezieniu natychmiast została przewieziona do bródnowskiego szpitala, gdzie nadano jej imię Zosia. Noworodek dzięki opiece lekarskiej jest dziś całkowicie zdrowy. Rozpoczęły się poszukiwania kobiety, która mogłaby urodzić i porzucić niemowlę. Strażnikom miejskim udało się trafić na kobietę, która wyglądała, jakby niedawno urodziła, dodatkowo bardzo chciała dostać się na działki, gdzie porzucone zostało dziecko. Matka Zosi cały czas krwawiła, jednak swój stan tłumaczyła menstruacją.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof RutkowskiRutkowski ujawnia porażającą prawdę o poszukiwaniach Kacperka. Bardzo ostre słowa o policji i sądzieCzytaj dalej

Matka Zosi usłyszała zarzuty

- Z wyjaśnień kobiety wynika, że wiedziała o ciąży i nie skorzystała z pomocy, które oferowały jej organizacje pozarządowe oraz instytucje kościelne. Natomiast jak wynika ze zgromadzonych dowodów, oskarżona miała lekceważące podejście do ciąży oraz brak oznak troski o macierzyństwo - poinformował Marcin Saduś, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga w Warszawie.

Dzisiaj grzeje:

1. Ogromna zmiana w ostatniej chwili. Rząd nagle podjął decyzję, która ucieszy miliony Polaków
2. Niestety, nie żyje Piotr Nowak. Do mediów trafiła bardzo smutna wiadomość

Sprawa trafiła na prokuraturę. Wiktoria Z przez cały czas nie przyznawała się do porzucenia dziecka. Na początku kobieta usłyszała zarzut usiłowania dzieciobójstwa, który jest zagrożony karą do 5 lat więzienia. Jednak w biegu śledztwa okazało się, że Wiktoria Z. usiłowała zabić noworodka. Kobieta w przeszłości już urodziła dwoje dzieci, ale zrzekła się do nich praw rodzicielskich. Dziś grozi jej dożywocie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Odczuwasz ciągłe zmęczenie? Twój organizm wysyła Ci jasny sygnał ostrzegawczy
  2. Przerażająca wiadomość dotarła do Polski. Gwiazdor miał tragiczny wypadek. On i jego żona nie żyją
  3. Dramatyczny apel mamy Kacperka. Słowa, których nikt się nie spodziewał, chodzi o tatę dziecka
  4. Tragiczne wieści, ciało znaleziono po północy. Mimo reanimacji, nie udało się go uratować
  5. Owczarek niemiecki całe życie spędził na łańcuchu. Po raz pierwszy zobaczył morze, jego reakcja wzrusza i bawi do łez
  6. Dziwili się po co jej paleta w ogródku. Zaniemówili widząc co w niej wyrosło

GwałcicielZgwałcił Joannę, ale najgorsze zrobił dopiero później. Skandaliczne kulisy, wielu Polaków się wścieknieCzytaj dalej

źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News