W nocy spojrzał na podgląd z kamery w pokoju syna. Na chwilę go wryło, ale natychmiast tam pobiegł

W nocy spojrzał na podgląd z kamery w pokoju syna. Na chwilę go wryło, ale natychmiast tam pobiegł Źródło: .

Tata chciał mieć pod kontrolą swojego malutkiego synka i zamontował w jego pokoju kamerę. Pewnej nocy, gdy spojrzał na podgląd, był w totalnym szoku. Zamarł z przerażenia, a po chwili pobiegł do pokoju, w którym znajdowało się niemowlę.

Tata, któremu niedawno urodził się syn, nie widział świata poza swoim dzieckiem. Stworzył dla maluszka piękny pokoik, w którym było pełno zabezpieczeń. Mężczyźnie zależało, żeby niemowlakowi nic się nie stało, dlatego zamontował w jego pokoju kamery. Pewnej nocy wydarzyło się jednak coś, co potwornie go przeraziło. 

Tata obejrzał nagranie z kamery

Kiedy pewnej nocy Tyrone Moriss z RPA przeglądał zapis z kamery, która została zamontowana w pokoju jego synka, zamarł z przerażenia. Na monitoringu widać, jak jego żona, Caryn kładzie do snu ich dziecko i nagle dzieje się coś niepokojącego. Nagranie przypominało sceny rodem z Paranormal Activity.

Mężczyzna natychmiast pobiegł do żony

Na monitoringu było widać, jak żona Tyrona z niewyjaśnionych przyczyn nagle kładzie się na podłogę. Mężczyzna przestraszył się, że coś niedobrego stało się z jego ukochaną, bądź co gorsza, jakieś niebezpieczeństwo grozi także ich małemu synkowi. Jej położenie się wydawało mu się nienaturalne i podejrzane do tego stopnia, że zmroziło mu krew w żyłach. Nie rozumiał zachowania swojej ukochanej i nigdy wcześniej czegoś takiego u niej nie widział. Prawda jednak kompletnie zaskoczyła przykładnego ojca i męża. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że jego żona postanowiła położyć się na podłodze i w ten sposób opuścić pokój synka, aby ten się nie obudził. Podłoga strasznie skrzypiała, dlatego też Caryn zdecydowała się po cichu wyjść z pomieszczenia. Jedynym sposobem było przesuwanie się w kierunku drzwi na leżąco. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego piłkarza. Dziewczynka odeszła nagle w szpitalu

2. Kurski ujawnił, dlaczego Zamachowska i Kurdej-Szatan zostały wyrzucone z pracy w TVP

Kiedy Tyron usłyszał opowieść żony, był jednocześnie wzruszony i rozbawiony. Chociaż nagranie wygląda przerażająco, to tak naprawdę kobieta zrobiła to wszystko z troski o swoje dziecko oraz w obawie o to, że jeśli synek się obudzi, nie będzie mogła wykonać wszystkich obowiązków domowych. Mężczyzna udostępnił w internecie zapis z kamery i internauci zgodnie przyznali, że dla nich również cała sytuacja wygląda przerażająco, choć naprawdę jest naprawdę wzruszająca i pomysłowa. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dopiero po ślubie zobaczył swoją żonę bez makijażu. Jego reakcja powala, upokorzył ją w okrutny sposób
  2. Dlaczego Bednarek miał dziwny "atak głupawki"? Doniesienia zza kulis zdumiewają
  3. Zwyrodnialec, żeby sprzedać psa jako suczkę, posunął się do barbarzyństwa
  4. Skandaliczne zachowanie przedszkolanki. Ojciec nagrał mrożącą sytuację z ukrycia
  5. Nie ma co liczyć na wyższą emeryturę. Orzeczenie Sądu Najwyższego przynosi złe wieści dla emerytów

źródło: Polubione

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News