Dramatyczny apel taty 23-latka. Błaga, by pozwolili umrzeć jego synowi

Dramatyczny apel taty 23-latka. Błaga, by pozwolili umrzeć jego synowi Źródło: .

Ten tata czuje, że z sytuacji, w której znalazł się on, jego bliscy, ale przede wszystkim syn, nie ma wyjścia. Przynajmniej nie takiego, którego wszyscy by oczekiwali. Mężczyzna zdecydował się zaapelować do lekarzy, by ci pozwolili umrzeć 23-latkowi.

Tata młodego mężczyzny ma porażającą prośbę do specjalistów, którzy opiekują się jego synem. Większość rodziców stara się do ostatniej chwili walczyć o dobro własnego dziecka, nawet wtedy, gdy cały wszechświat mówi im, że już nic nie da się zrobić. Nieoczekiwanie ten ojciec ma do tego zupełnie inne podejście i chce, a wręcz błaga lekarzy, by jego syn został odłączony od aparatury. 

Od trzech lat wygląda jakby spał. Wszystko przez tragiczny wypadek 

Kavan Maddocks ma obecnie 23 lata, jednak od 3 jest zupełnie nieprzytomny. Młody mężczyzna spadł cztery kondygnacje w dół na piętrowym parkingu, a obrażenia, których odniósł były na tyle poważne, że ten od tamtej pory przebywa w szpitalu, podłączony do aparatury, która podtrzymuje jego funkcje życiowe. 

Z Kavanem nie ma żadnego kontaktu. 23-latek wciąż wygląda jakby po prostu spał - nie widzi, nie czuje, nie słyszy. Tak porażający widok z każdym dniem coraz bardziej dobija jego bliskich. 

Tata 23-latka ma dramatyczny apel. Chce, by pozwolono mu umrzeć 

47-letni Frank Maddocks ma dość patrzenia, jak jego syn leży nieprzytomnie już od 3 lat. Mężczyzna zdał sobie sprawę, że lekarze nie są w stanie nic zrobić, a dalsze podtrzymywanie funkcji życiowych Kavana nie ma sensu. Ojciec 23-latka udał się zatem do specjalistów prosząc, by ci odłączyli jego syna i pozwolili mu umrzeć. Żaden lekarz nie przystał jednak na słowa Franka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Maddocks czuje, że został postawiony pod ścianą i nie mając wyboru, zgłosił się do brytyjskich mediów. Mężczyzna wystosował apel do lekarzy, którzy zajmują się Kavanem i poprosił, by ci dali mu godnie odejść. Frank ma nadzieję, że jego publiczne błagania będą w stanie coś wskórać, a medycy w końcu zdecydują się na odłączenie 23-latka, dzięki czemu rodzina będzie mogła go pochować. 

  1. Słynna polska gwiazda chciała popełnić samobójstwo. Najnowsze informacje są szokujące, fani martwią się o jej życie
  2. Córka Eleni została zamordowana w przerażający sposób. Po 25 latach gwiazda ma ważną wiadomość do jej mordercy
  3. Zabił swoją ciężarną żonę. Jego wyjaśnienia sprawią, że otworzycie oczy ze zdumienia
  4. Syn po śmierci mamy sprzątał jej mieszkanie. Gdy otworzył zamrażalkę, ścięło go z nóg
  5. Była gwiazdą polskiego "Mam talent" teraz gra w ostrych filmach dla dorosłych. Szokujące nagrania w sieci

Źródło: superexpress

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu