Tata zaczął mocno uderzać w fotelik z dzieckiem. Szczęka opada po zobaczeniu, co się stało potem

Tata zaczął mocno uderzać w fotelik z dzieckiem. Szczęka opada po zobaczeniu, co się stało potem Źródło: youtube.com/ Gerald Wilburn

Tata został przyłapany na tym, jak uderza w fotelik, w którym znajdowało się małe dziecko. Na nagraniu uchwycone zostało coś czego nie spodziewał się nikt. Musisz to zobaczyć.

Na nagraniu dokładnie widać, jak tata uderza ręką w dziecięcy fotelik. W foteliku jest jednak małe dziecko. Na szczęście wszystko zostało uchwycone na filmie. Ktoś postanowił sprzeciwić się zachowaniu ojca. Takiej reakcji nie spodziewał się jednak nikt. Nagranie jest hitem. 

Tata kontra obrońca dziecka 

Nagranie jest bardzo słabej jakości, ale jednak dokładnie widać na nim, jak ojciec gwałtownie uderza ręką o fotelik dziecka. Niemowlęciu jednak nic się nie dzieje, ojciec nie rani go. Po kilkukrotnym uderzeniu w obronie dziecka staje kot. Tata odpycha go i powtarza swoje zachowanie, ale zwierzak jest nie ustępliwy i atakuje mężczyznę, który zagraża dziecku. Choć wysiłki kota idą raczej na marne, nie poddaje się, aż w końcu naprawdę atakuje ojca, drapiąc go. Niewiarygodne, że kot wykazał się tak silnym instynktem obronnym, że próbował ratować najmniejszego członka rodziny. 

Zaskakujący instynkt obronny 

Zazwyczaj to psy uchodzą za zwierzęta, które są najbardziej wierne i lojalne człowiekowi. Nawet nietrenowane do tego typu zachowań, gdy pojawia się niebezpieczeństwo zagrażające rodzinie, potrafią zareagować. Gdy widzą, że bliskiemu ich człowiekowi dzieje się krzywda, gotowe są zaatakować napastnika.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak się okazuje, nie tylko psy mają instynkt obronny. Na nagraniu widać, że kot nie chce dopuścić, by najmłodszemu członkowi rodziny działa się krzywda. Zwierzęta bardzo często wyczuwają, że niemowlęta i małe dzieci są niewinne, bezbronne i potrzebują opieki. Ten kot wiedział to doskonale, dlatego postanowił zaatakować napastnika. 

Dzisiaj grzeje: 1. Żona Tomasza Mackiewicza zabrała głos. Powiedziała całą prawdę o tragedii na Nanga Parbat
2. Szczęśliwy jak nigdy Michał Wiśniewski z byłą żoną. Przekazali radosną nowinę, gratulacje spływają z całej Polski

Okazuje się, że cała sytuacja była wyreżyserowana. Ojciec wcale nie chciał krzywdzić dziecka, chciał tylko sprawdzić reakcję kota na agresję wobec dziecka. Reakcja tego kota jest bardziej zaskakująca, niż mógł się tego spodziewać. 

Najlepsze newsy dnia:

1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat

3. Mało kto wie jak naprawdę zmarł Jan Paweł II. Uciszono kontrowersje, mogły wywołać skandal
4. Miała 3 mężów, a o swoim romansie milczy. Elżbieta Jaworowicz skradła serce słynnemu muzykowi, szczena opada
5. Ciężkie chwile Viki Gabor. Martwiące doniesienia o młodej gwiazdce, musi sobie poradzić

źródło: youtube.com

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News