Nowe, wstrząsające fakty na temat zabójstwa 5-letniego Dawidka. Ciarki przechodzą po plecach na myśl o jego ostatnich chwilach

Nowe, wstrząsające fakty na temat zabójstwa 5-letniego Dawidka. Ciarki przechodzą po plecach na myśl o jego ostatnich chwilach Źródło: .

Tata 5-letniego Dawidka popełnił samobójstwo po tym, jak zabił syna. Poznaliśmy szczegóły dotyczące śmierci chłopca. Fakty są bardzo drastyczne.

Tata 5-letniego Dawidka uprowadził chłopca, po czym popełnił samobójstwo. Prokuratura ujawniła nowe fakty w tej sprawie. Dziecko zostało brutalnie zamordowane.

Tata zamordowanego Dawidka zginął w wypadku. Śledczy potwierdzili, że była to śmierć samobójcza. Ciało chłopca zostało znalezione w krzakach. Biegli ustalili już przyczynę zgonu dziecka i okoliczności morderstwa. Nowe fakty nie pozostawiają wątpliwości - Dawid został brutalnie zamordowany.

Tata zadał swojemu dziecku 11 śmiertelnych ciosów

Badania toksykologiczne wykazały, że zarówno 5-letni Dawid, jak i jego tata nie byli pod wpływem żadnych podejrzanych substancji. Śledczy potwierdzili również, że plamy w samochodzie - na foteliku i osłonie przeciwsłonecznej - powstały z krwi dziecka. Chłopiec zmarł na skutek wstrząsu krwotocznego. Ten natomiast wywołały rany kłute. Biegli ujawnili, że Dawidowi zadano 11 ciosów w okolice klatki piersiowej oraz brzucha. Rany zadano najprawdopodobniej przy użyciu noża.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wyniki badań wskazują, że tata 5-letniego chłopca był trzeźwy. Wykluczono obecność alkoholu w jego organizmie. Nie znaleziono jednak narzędzia zbrodni, które jest bardzo istotnym dowodem w tej sprawie. Ojciec Dawidka miał uprowadzić syna 10 lipca i przewieźć go szarą skodą fabią do nieznanego miejsca. Przed godziną 21:00 podejrzany rzucił się pod pociąg. Około północy jego żona zgłosiła zaginięcie dziecka. Ciało Dawida znaleziono dopiero po 10 dniach, porzucone w okolicach autostrady A2. Śledczy już wcześniej przeszukiwali to miejsce, ale za pierwszym razem przeoczyli ukryte zwłoki.

Dzisiaj grzeje: 1. Córka Anny Jantar nie zapomina o mamie. Obecny rok będzie dla niej szczególnie bolesny

2. Szczęśliwy jak nigdy Michał Wiśniewski z byłą żoną. Przekazali radosną nowinę, gratulacje spływają z całej Polski
 

Powody, dla których tata uprowadził i zamordował 5-letniego syna, nie są jeszcze jasne. Według informacji jego żona miała mu zagrozić rozwodem. Mężczyzna miał wiele długów i prawdopodobnie był uzależniony od hazardu. Sprawę bada prokuratura okręgowa w Warszawie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczesne objawy cukrzycy. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Z mięsa wycieka prawie niezauważalna ciemna breja? Gdy dowiesz się czym jest poliakrylan sodu, przejdzie Ci ochota na gotowanie
  4. Nie chcieli płacić księdzu za ślub. Wybrali "swaćbę" i wszystko kosztowało ich 100 zł
  5. Mało kto wie jak naprawdę zmarł Jan Paweł II. Uciszono kontrowersje, mogły wywołać skandal

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News