Tanya Roberts nie żyje
Unsplash.com, autor: Andres F. Uran
Irmina Jach - 5 Stycznia 2021

Wieści o śmierci uwielbianej aktorki okazały się nieprawdziwe. Niestety, kilka godzin później doszło do tragedii

Tanya Roberts, dziewczyna legendarnego Jamesa Bonda, nie żyje. Wokół śmierci aktorki powstało medialne zamieszanie. Doszło do fatalnej pomyłki, która wprawiła fanów w osłupienie. Niestety, przykra informacja została potwierdzona.

W niedzielę wieczorem światowe media obiegła informacja o tym, że dziewczyna agenta 007, Tanya Roberts, zmarła. Oświadczenie w tej sprawie zostało wydane przez agenta gwiazdy, Mike'a Pingela, który podzielił się smutkiem z magazynem „Hollywood Reporter”.

Tanya Roberts nie żyje

- Jestem zdruzgotany. Była błyskotliwa i piękna. Czuję, jakby ktoś zabrał nam światło. Była najsłodszą osobą, jaką kiedykolwiek poznałem. Miała ogromne serce - mówił menadżer.

W poniedziałek rano okazało się, że wiadomość była nieprawdziwa. Agent zdecydował się na wydanie sprostowania. Okazało się, że aktorka - wbrew wcześniejszym zapewnieniom - żyje. Niestety, jej stan zdrowia był katastrofalny.

- Otrzymałem potwierdzenie o jej śmierci, ale było to od bardzo zrozpaczonej osoby - jej partnera. A więc tak, dziś rano o 10 szpital zadzwonił, żeby powiedzieć, że Tanya wciąż żyje, ale nie wygląda to dobrze. Miejmy nadzieję, że będziemy mieć informacje o jej stanie zdrowia już wkrótce. To przykre - informował pracownik.

Kamil Stoch apeluje do Polaków. Sprawa jest bardzo poważna, zostało niewiele czasuKamil Stoch apeluje do Polaków. Sprawa jest bardzo poważna, zostało niewiele czasuCzytaj dalej

Tanya Roberts straciła przytomność w Wigilię, po powrocie ze spaceru z psem. Trafiła do szpitala, gdzie została podłączona do respiratora. Jej stan był bardzo ciężki. Lekarze wykluczyli zarażenie koronawirusem.

Aktorka zmarła w poniedziałek 4 stycznia w godzinach wieczornych, w wieku 65 lat. Przyczyny jej śmierci nie są obecnie znane. Wcześniej nie miała żadnych problemów zdrowotnych, nie chorowała przewlekle.

Tanya Roberts przyszła na świat 15 października 1955 roku w Nowym Jorku. W historii światowego kina zapisała się jako dziewczyna Jamesa Bonda. Grała między innymi w serialach „Aniołki Charliego” i „Różowe lata siedemdziesiąte”, a także w filmie „Władca zwierząt”.


Jako piętnastolatka rzuciła szkołę średnią i wyszła za mąż. Małżeństwo zostało anulowane przez jej teściową. W 1981 roku spotykała się egipskim producentem filmowym Dodi Fayedem, kochankiem księżnej Diany. Trzy lata później wyszła za studenta psychologii, Barry’ego Robertsa, z którym pozostała aż do jego śmierci.

Odejście legendarnej aktorki to nieodżałowana strata. Niech spoczywa w spokoju.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Obrazy PikioNiewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Zenek Martyniuk. Widok jego domu wyzwala skrajne reakcjeCzytaj dalej

Źródło: Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News