Zwycięzca "Tańca z Gwiazdami" został niesamowicie doceniony nową pracą. Wkrótce znów zobaczymy go w Polsacie

Zwycięzca "Tańca z Gwiazdami" został niesamowicie doceniony nową pracą. Wkrótce znów zobaczymy go w Polsacie Źródło: pikio.pl

"Taniec z gwiazdami" cieszy się bardzo dużą popularnością, ostatnio decyzją widzów zwycięzcą tej edycji został Damian Kordas. Program otworzył mu szansę, aby otrzymać nową pracę w Polsacie.

"Taniec z Gwiazdami" przyciąga przed telewizory tłumy fanów. Ostatnio zakończyła się 10. edycja tego programu. Decyzją widzów zwyciężył Damian Kordas, jeden z popularniejszych kucharzy w Polsce. Oglądający tak bardzo przywiązali się i polubili młodego kucharza, że Polsat postanowił zacząć z nim współpracę. 

Mężczyzna jest niezwykle utalentowany

Damian Kordas ma niezwykły talent do gotowania. Ta umiejętność doprowadziła go do zwycięstwa w programie kulinarnym "MasterChef". Po tej wygranej, jego kariera rozwijała się dynamicznie. Kolejnym etapem jego sławy był udział programie "Agent - Gwiazdy". Ten program również pokonał bez najmniejszych przeszkód. Była to druga wygrana Damiana Kordasa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mężczyzna wykazuje się imponującą determinacją i ogromnym talentem. Jego występ w jubileuszowej edycji "Tańca z gwiazdami", nie mógł zakończyć się inaczej. Konkurencja nie miała szans w starciu z uwielbianym przez widzów Damianem Kordasem. Jak widać, mężczyzna idealnie odnajduje się w każdej z ról, był już kucharzem, agentem oraz tancerzem. Teraz przyszedł czas, aby podjąć się kolejnego wyzwania.

"Taniec z gwiazdami" dał mu szansę na nowe fascynujące zadanie

"Taniec z gwiazdami" zakończył emisję jubileuszowej edycji pod koniec listopada. Jednak Kryształowa Kula była dopiero początkiem jego przygody z Polsatem. Jak informuje "Fakt", mężczyzna dostał propozycję udziału jako prezenter. Kucharz nie mógł zrezygnować z takiej szansy. Już wkrótce poprowadzi jedno z prestiżowych wydarzeń - wybory Miss Supernational.

Dzisiaj grzeje: 1. Antyfake to prężnie rozwijający się portal fact-checkingowy. Walczy z dezinformacją w sieci
2. Biznes Info - portal o finansach małych i dużych
3. Pikio: Kim jest właściciel, redaktor naczelny? Wszystko o Pikio.pl

Gala odbędzie się już 6 grudnia, a weźmie w niej udział 77 kandydatek z całego świata. Zwycięzcy „Tańca z gwiazdami” towarzyszyć będzie znana z BBC Anita Jones. Co więcej, niespodzianką wieczoru będzie występ prezentera, który wykona układ taneczny w parze z Janją Lesar. Mają pokazać najlepszą ze swoich choreografii, wybór może być bardzo trudny. Taneczny duet i niejednokrotnie zachwycał publiczność i jury, gdy sięgał po najwyższe noty w programie. Damian Kordas idzie jak burza, chętnie podejmuje nowe wyzwanie i jak dotąd ze wszystkimi poradził sobie celująco.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kochani, to co się wydarzyło jest niesamowite 💕 Emocje, które wczoraj mi towarzyszyły są nie do opisania😱 Wydaje mi się, że żadne słowa tego nie opiszą, trzeba to przeżyć, żeby to poczuć ❤️ @janja_lesar nie ma słów, żeby opisać jak bardzo Ci dziękuje ❤️ Moje życie zmieniło się na maksa i w większości właśnie dzięki Tobie! Zasłużyłaś na tą wygraną jak nikt inny! Cieszę się, że pojawiałaś się w moim życiu i zostajesz w nim jako cudowna przyjaciółka 💕 Dziękuje @polsatofficial i @rochstar.tv za możliwość wzięcia udziału w @tanieczgwiazdami 💕 Każdej osobie, która pracowała przy programie 😈🤩Robicie cudowną robotę, a ten program dzięki Wam jest niesamowity 🥰 @maciejzakliczynski @princekriss @martaczyz - Wam dziękuje za wsparcie jakie nam dawaliście i za pomoc w zrealizowaniu naszych pomysłów na choreografię - jesteście najlepsi!!! 🥰🔥 Największe słowa podziękowań kieruję przede wszystkim do Was, moich obserwatorów, widzów, sympatyków - stworzyliście niezwykłą armię, która zasypała głosami wczorajszy program ❤️🔥✌️ niesamowite jest, jak licznie postanowiliście nas wesprzeć, chylę czoła i czuję wielką wdzięczność ❤️ @dominik_borkowicz Tobie dziękuje za to, że namówiłeś mnie na ten program, w dużej mierze dzięki Tobie przeżyłem tą wspaniałą przygodę 🙈

Post udostępniony przez Damian Kordas (@damiankordas)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Antyfake - największy portal fact-checkingowy. Jego misja i najważniejsze informacje
  2. Lelum.pl: Portal dla nowoczesnych kobiet. Kto jest redaktorem naczelnym?
  3. Antyfake - najpopularniejszy portal fact-checkingowy. Najważniejsze informacje
  4. Grupa mediowa IBERION. Stawiamy na rozwój, ambicję, innowacyjność
  5. Albert Wójcik: kim jest? Młody biznesmen i miłośnik zwierząt
  6. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?

źródło: jastrząbpost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News