Żyła nakupiła piwa i opija sukces w TzG. Jest o krok od wygranej, oby nie przeholowała

Żyła nakupiła piwa i opija sukces w TzG. Jest o krok od wygranej, oby nie przeholowała Źródło: youtube.com/Polsat

"Taniec z Gwiazdami" po raz kolejny zaskoczył swoich widzów. To już czwarty odcinek, a Justyna Żyła prześlizgnęła się do kolejnego etapu. Jest to dla niej bez wątpienia wielki sukces, zważywszy na to, z jak wielkim hejtem ma do czynienia. Być może dlatego postanowiła uczcić swój triumf napojami zawierającymi odpowiednie stężenie procentowe alkoholu etylowego.

"Taniec z Gwiazdami" w tym roku budzi ogromną popularność i każdorazowo przyciąga przed ekrany setki tysięcy widzów. Bieżąca edycja jest tym bardzo szeroko komentowana, ponieważ wszyscy widzowie z niecierpliwością czekali na to, jak się zaprezentuje Justyna Żyła, której zarzuca się w mediach, iż promuje swoją osobę na dramacie rodzinnym.

Jak się jednak okazało, pierwsze występy celebrytki nie przypadły do gustu jurorom, którzy nie szczędzili ostrych słów, wystawiając niezwykle niskie oceny. Wiele osób myślało, że Justyna Żyła po prostu nie ma talentu do tańca i najprawdopodobniej szybko odpadnie.

Widzowie byli jednak mniej krytyczni. Pomimo wszechobecnej krytyki w mediach, Justyna Żyła otrzymała szansę kolejnych występów. Nie poddawała się i treningami starała się poprawić swoje umiejętności. W najnowszym odcinku programu zauważyli do nawet mocno krytyczni do tej pory jurorzy, twierdząc że systematycznie pnie się w górę. Celebrytka była wniebowzięta. Nic w tym dziwnego, że zapragnęła uczcić sukces. W Internecie pojawiły się zdjęcia z przygotowań do świętowania.

Justyna Żyła uczciła sukces

Na zdjęciach widać Justynę Żyłę, jak w sklepie spożywczym kupuje kilka butelek zimnego piwa. Wiele osób poczuło się tym oburzonych, choć większość ludzi nie widzi w tym nic złego. Nie od dziś wiadomo, że pod względem radzenia sobie ze stresem niewiele rzeczy działa tak skutecznie jak jedno lub dwa zimne piwa w dobrym towarzystwie.

A w końcu jest co świętować. W obliczu niesamowitej wręcz krytyki, jaka ją spotykała, ciepłe słowa, ujęte w ten sposób przez jurorów są niezwykle dodające otuchy i motywacji. Internauci jednak przestrzegają, że jeśli przeholuje z tą formą aktywności, wszystkie wysiłki pójdą na marne.

Justyna Żyła wygra "Taniec z Gwiazdami"?

Podczas ostatniego występu nawet nie szczędząca do tej pory mocnych słów Iwona Pavlović głośno przyznała, że Żyła zrobiła ogromny krok wprzód. W dodatku widzowie programu najwidoczniej darzą ją dużą sympatią.

Co bardziej optymistycznie nastawienie internauci przewidują, że jeśli Justyna Żyła nie zaniedba treningów, być może uda jej się nawet wygrać tę edycję "Tańca z Gwiazdami". Wykonanie tego będzie niezwykle trudne, ale bez wątpienia celebrytka ma szansę stać się objawieniem kultowego programu.

Jednakże w dalszym ciągu wiele osób uważa to za zbyt daleko idące spekulacje i przewiduje, że Żyła już długo w programie nie zabawi. Mimo wszystko ostatni jej występ można uznać za ogromny sukces.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Brat Beaty Tyszkiewicz to jej oczko w głowie. Czym zajmuje się Krzysztof Tyszkiewicz?
  2. Anna Mucha miała romans z żonatym mężczyzną? „Cenię żonatych za dyskrecję”
  3. TVN przekazał tragiczną informację. Nie żyje 130 osób
  4. Zbigniew Wodecki nie przyznał się do zdrady? "Jestem zbyt popularny, nie mam czasu na romanse"
  5. Dramat gwiazdy TVN, TVP i Polsatu. Jej dziecko umierało, ona była na innym kontynencie
  6. Wnuczka Lecha Wałęsy walczy o życie. Kluczowe będą następne 24 godziny

źródło: wiesz.net

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News