Taniec z Gwiazdami przewiduje prawdziwą rewolucję! Parkiet zawojuje jednopłciowa para

Taniec z Gwiazdami przewiduje prawdziwą rewolucję! Parkiet zawojuje jednopłciowa para

Taniec z Gwiazdami chce wprowadzić prawdziwą rewolucję. Do swojego programu włodarze Polsatu chcą wprowadzić parę jednopłciową. Tego nie było jeszcze w żadnym programie. 

Taniec z Gwiazdami emitowany jest w polskiej telewizji już od 2005 roku. Początkowo był to projekt TVN-u, jednak już od 2014 roku emitowany jest na Polsacie. Program taneczny zdecydowanie różni się od innych tego typu talent show. W konkurencji biorą udział gwiazdy i gwiazdorzy telewizji, sceny muzycznej i mediów, całą oprawa jest bardzo profesjonalna i napawa podziwem widzów. W wywiadzie dla portalu plejada.pl nowy, kontrowersyjny pomysł na kolejny sezon ujawnił Michał Malitkowski. Juror programu opowiedział o planach stacji, podkreślając, że cała sprawa nie byłaby "wielką hecą". Dodał również, że dla niego taniec nie ma płci.

- Jeżeli chodzi o sam program, to wydaje mi się, że nie byłoby wielkiej hecy. Po prostu jest taki format, który mamy. I tyle. Gdyby coś takiego było, to Polska jest na to gotowa, bo jesteśmy tolerancyjni - powiedział w wywiadzie.

Taniec z Gwiazdami na zakończenie kariery

Michał Malitkowski to czterokrotny mistrz polski w parze z Iwoną Golczak oraz dziewięciokrotny w parze z Joanną Leunis. Zdobył wicemistrzostwo świata w latach 2010 i 2011 oraz został mistrzem świata w tańcach latynoamerykańskich w 2008 i 2009 roku. Do 2011 reprezentował Polskę, jednak potem zdecydował, że będzie reprezentował Anglię i tak było aż do końca jego profesjonalnej kariery tanecznej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Współtworzył szkołę tańca w Hongkongu Pro-Am, która łączy taniec amatorski z profesjonalnym. Od 2012 roku związany jest z telewizją Polsat. Był jurorem w programie "Got to Dance. Tyllko taniec". Obecnie jest jurorem w programach:"Dancing witch the Stars. Taniec z gwiazdami" oraz "World of Dance Polska". Czy Polska jest gotowa na tego typu parę? Okaże się w przyszłości. Będzie to z pewnością duża rewolucja w polskiej telewizji, bo mimo coraz prężniej rozwijającej się tolerancji Polaków, wciąż jest to obszar tabu, który nie jest podejmowany w mediach zbyt częstoZOBACZ TAKŻE:
  1. Bollywood u stóp Beaty Tyszkiewicz! Tego o gwieździe nie wie prawie nikt
  2. Niesamowity krok uczestnika Rolnik szuka żony! 72-latek poślubił 32 lata młodszą kobietę
  3. Kinga Rusin na pół-nagim zdjęciu. Planuje całkiem się rozebrać
Następny artykuł