Taniec z gwiazdami zmiana
Screen/youtube/Polsat
Patryk Korzec - 22 Kwietnia 2019

Po tylu latach! Uwielbiany gwiazdor "TzG" zmienia branżę i opuszcza Polskę

"Taniec z gwiazdami" już nigdy nie będzie taki sam. Uwielbiany gwiazdor tanecznego show właśnie zdradził, że zmienia branżę. Niedługo opuści nasz kraj i zostawi swoich fanów.

"Taniec z gwiazdami" od lat jest jednym z ulubionych teleturniejów Polaków. Dzięki niemu wielu odkryło w sobie miłość do tańca, a każdy odcinek obserwowany jest z wielkimi emocjami przez miliony. Najpierw za produkcję odpowiadała telewizja TVN, a obecnie podziwiać możemy już dziewiątą, niezwykle emocjonującą edycję w Polsacie.

Od tylu lat Polacy mogą obserwować zmagania celebrytów o tytuł najlepszego tancerza w Polsce, że już nawet ich profesjonalni partnerzy przekonali do siebie widzów. "Taniec z gwiazdami" jednak czekają bardzo poważne zmiany, na jaw bowiem właśnie wyszło, że karierę w nim zakończyć zamierza Stefano Terrazzino. Włoch chce opuścić nasz kraj i rozpocząć pracę w zupełnie nowej branży.

Alicja Bachleda-Curuś, nowy partnerAlicja Bachleda-Curuś ma nowego partnera. Trudno uwierzyć, kim jest wybranek jej sercaCzytaj dalej

Stefano Terrazzino planuje opuszczenie naszego kraju. Chce zająć się czymś innym

Stefano Terrazino przygodę z programem "Taniec z gwiazdami" rozpoczął w 2006 roku. Jego partnerką była Kinga Rusin i od razu udało im się zostać zwycięską parą. Od tamtego czasu stawał na podium 8 razy, a 4-krotnie jako zwycięzca. Dzięki niezwykłemu talentowi pokochały go miliony Polaków, niestety w ostatnim wywiadzie z "Interią" powiedział coś wstrząsającego. Okazuje się, że gwiazdor chce opuścić nasz kraj i poświęcić się hotelarstwu.

- Od dawna chodził mi po głowie pomysł stworzenia ośrodka turystyczno-artystycznego na Sycylii. Czyli tam, gdzie mam korzenie. Kupiłem 4-hektarową posiadłość z dużym domem, który należał niegdyś do tamtejszej arystokracji - przyznał.

Wiadomość ta z pewnością wstrząśnie jego fanami, tancerz jednak jest zachwycony wizją przyszłości na Sycylii.

- Okolica jest piękna, mam nawet swoją górę, a z jej wierzchołka widać oddalone o 12 km morze. Wokół bujna roślinność, kwiaty, mnóstwo owoców - opowiada rozmarzony.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

anna lewandowskaO czym milczy Anna Lewandowska? Szokujące sekrety jej życia wprawiają w osłupienieCzytaj dalej

Niespodziewanie odpadł z programu wraz z Agnieszką Radwańską

W trwającym sezonie, Terrazzino tańczył w parze z Agnieszką Radwańską. W mediach społecznościowych padało wiele sugestii, że są faworytami i na pewno dotrą do finału, los jednak chciał inaczej. Ostatecznie odpadli z gry, w co wiele osób nie mogło uwierzyć.

- Ferowanie wyroków, dopóki program trwa, jest bezzasadne. Urok tego show polega przecież m.in. na tym, że każdy scenariusz jest tu możliwy - mówił po przegranej.

Jednocześnie podkreślał, że nie traktuje tego, jako porażki.

- Nigdy nie czułem presji, że to moja partnerka musi wygrać. Szukam tu raczej wyzwań, których bez tańca nie dałoby się pokonać. Dwie edycje wcześniej tańczyłem z Iwoną Cichosz, która dowiodła, że będąc głuchą, też można rozkwitać na parkiecie - przekonuje.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Głuchoniemy mężczyzna ma kota. To, jak jego pupil się z nim komunikuje, jest niesamowite! Pospadacie z krzeseł - i wasze koty też!
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki wiedzą o tym?
  3. Tragiczne doniesienia, z chwili na chwilę coraz gorsze. Mnóstwo Polaków nie żyje, ogromna liczba wypadków drogowych
  4. Alicja Bachleda-Curuś ma nowego partnera. Trudno uwierzyć, kim jest wybranek jej serca
  5. Jutro mija ostateczny termin na złożenie wniosku. Wyższa emerytura dla 100 tysięcy osób
  6. Dopiero teraz przekonamy się jak wygląda prawdziwa nagła zmiana pogody. Nad Polskę nadciąga pył z Sahary

klanOsobisty dramat gwiazdy Klanu rozrywa serce. Możecie się popłakaćCzytaj dalej

Źródło: Interia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News