Tego jeszcze nie było! Słynna zakonnica wystąpi w Tańcu z Gwiazdami

Tego jeszcze nie było! Słynna zakonnica wystąpi w Tańcu z Gwiazdami Źródło: screen youtube.com/sistercristinaVEVO

Taniec z gwiazdami na swoim parkiecie gościł już nie jedną sławę. Jednak czegoś takiego jeszcze nie było. W najnowszej edycji programu pojawi się słynna zakonnica.

Taniec z gwiazdami jest programem, w którym każdy celebryta może spróbować swoich sił. Udział w nim brali już sportowcy, aktorzy, piosenkarze, a także modelki. Jednak kto mógłby się spodziewać, że w tanecznym show, który podbił cały świat dane nam będzie zobaczyć zakonnicę. Co prawda o tej siostrze zakonnej świat zdążył już usłyszeć za sprawą włoskiej edycji programu "The Voice", ale nikt nie przypuszczał, że sympatyczna zakonnica pójdzie za ciosem i wystąpi w kolejnym programie.

Taniec z gwiazdami podbity przez zakonnicę

Każdy z nas z pewnością już nie raz widział siostrę zakonną z gitarą, a wokół niej gromadka dzieci, które razem z nią śpiewają religijne pieśni. Jednak ta zakonnica potrafi pójść na całość, co udowodniła wygrywając włoską edycję programu "The Voice".

Siostra Cristina swoim niezwykłym głosem zachwyciła dosłownie wszystkich. Nie da się ukryć, że ma ogromny talent, a jej nagrania opublikowane w Internecie zdobywają miliony wyświetleń. Jednak teraz Cristina chce spróbować swoich sił w tańcu.

Oczywiście zgodę na jej występ w telewizji musiała wydać przełożona zakonu, która na szczęście nie wyraziła żadnych przeciwwskazań. Sam Cristina uważa, że wiary nie można zamykać i chce wykorzystać dany jej czas antenowy na ewangelizację wyrażaną poprzez taniec.

 - Wiary nie można zamykać, prezentujmy ją w najlepszym czasie antenowym. Jeśli poprzez udział w programie choćby jedna dusza zostanie poruszona, w takim razie jest to tego warte - mówiła zakonnica.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jej udział w najnowszej edycji programu został również potwierdzony przez jego prowadzącą, która nie ukrywa, że siostra Cristina jest bardzo wyjątkową osobą.

-  Cristina to prawdziwy świadek tego, jak wiara może otworzyć serce na świat i dać siłę, energię, zdolność objęcia wszystkich - stwierdziła Milla Carlucci.

Nie da się ukryć, że jest to ewenement na skalę światową, a takiego widowiska jeszcze nie widzieliśmy. Bez wątpienia występ Cristiny zaciekawi nie tylko włoskich widzów, a patrząc na to, jak dużo serca wkłada w śpiew, to możemy być pewni, że gra będzie warta świeczki.

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  2. Michał Szpak ma dziewczynę? Gwiazdor pokazał się z piękną blondynką. Razem wyglądają BAJECZNIE!
  3. Jolanta Kwaśniewska na nieznanym zdjęciu z młodości. Jest nie do poznania
  4. Żona Wiśniewskiego właśnie zadziwiła wszystkich. "Zrobi wszystko, żeby odzyskać Michała"
  5. Najbardziej dramatyczna sprawa w karierze Elżbiety Jaworowicz. Miała łzy w oczach

 

źródło: Aleteia

Następny artykuł