Była poniżana i bita. Gwiazda "Tańca z gwiazdami" wyznała prawdę o swoim traumatycznym dzieciństwie

Była poniżana i bita. Gwiazda "Tańca z gwiazdami" wyznała prawdę o swoim traumatycznym dzieciństwie Źródło: Polsat

"Taniec z gwiazdami" w tegorocznej edycji dostarczył widzom niezapomnianych wrażeń. W półfinale z programu odpadła Tamara Gonzales Perea, a do finału dotarł Gimper, który w następnym odcinku zmierzy się z Joanną Mazur. Jedna z gwiazd tegorocznej edycji, która dzisiaj jest na szczycie, niegdyś miała w życiu wielkiego pecha. W czasach szkolnych trafiła na ludzi, którzy bardzo ją skrzywdzili.

"Taniec z gwiazdami" dobiega końca. Do finału głosem widzów dotarli Gimper, a także Joanna Mazur, którzy zawalczą o główną nagrodę w programie. Przez cały czas trwania "Tańca z gwiazdami" widzowie zmuszeni byli pożegnać wiele znanych gwiazd i celebrytów. Między innymi Justynę Żyłę, która odpowiadała za największe kontrowersje, które działy się w produkcji stacji Polsat, a także Dominikę Tajner, która tuż po odpadnięciu z produkcji stacji Polsat otrzymała od Wiśniewskiego papiery rozwodowe. Pożegnaliśmy także Macademian Girl, która dzisiaj robi zawrotną karierę w mediach społecznościowych. Jedna ze wspomnianych wcześniej uczestniczek programu wyznała właśnie w DDTVN, że miała bardzo przykrą przeszłość. Na każdym kroku dokuczali jej rówieśnicy. Wszystko z powodu jej koloru skóry.

"Taniec z Gwiazdami" zaskoczył widzów. Z programu odpadli Tamara i Rafał

Podczas ostatniego odcinka doszło do nieoczekiwanego zwrotu akcji, którego nie spodziewał się żaden widz produkcji stacji Polsat. Z "Tańca z gwiazdami" odpadli Tamara i Rafał, którzy dotychczas uznawani byli przez jurorów za parę, którą charakteryzowały bardzo wysokie umiejętności taneczne.

Para pożegnała się już z programem, co bardzo zasmuciło fanów. Macademian Girl oficjalnie pożegnała się uczestnikami i widzami pod koniec ostatniego odcinka, ale także na swoich mediach społecznościowych, gdzie zamieściła wzruszający wpis.

Macademian Girl została także zaproszona do "Dzień dobry TVN", aby tam opowiedzieć o swojej historii, która wcale nie jest tak kolorowa, jak obecnie życie popularnej, wschodzącej gwiazdy telewizji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Zaczęło się (...) w czwartej klasie, kiedy jedno z dzieci powiedziało na głos - "ona ma inny kolor skóry". (...) Byłam jedynym dzieckiem niezapraszanym na klasowe urodziny, potem przeszło do agresji słownej. Pojawiły się wyzwiska, a skończyło się przemocą fizyczną. Bywały takie dni, że wiedziałam, że cała klasa czeka na mnie przed szkołą po zajęciach po to, żeby mnie zaatakować, przewrócić, kopnąć. To są bardzo trudne wspomnienia - wyznała w rozmowie z Wellman i Prokopem.

Po jej emocjonującym występie w popularnej "śniadaniówce" w Internecie zagrzmiało, bowiem okazało się, że Macademian Girl była prześladowana między innymi przez jednego z polityków z prawicy - Dariusza Mateckiego, do czego dotarł Jan Śpiewak (były kandydat na Prezydenta Warszawy) na podstawie "zdjęć klasowych", które znaleźć można na profilu Macademian Girl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szokujący sekret Violetty Villas. Gdy nikt nie patrzył klęczała na GWOŹDZIACH. To, co jeszcze robiła zjeży wam włosy na głowie
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. Jackowski odleciał w najnowszej wizji? Jasnowidz zapowiedział tragedię, ma wybuchnąć wojna
  4. Tragiczny wypadek autokaru z weselnikami. Nie żyje mnóstwo osób, katastrofa na drodze
  5. Wstrząsająca afera w polskiej miejscowości. Ksiądz wyciąga od parafian astronomiczne sumy, ludzie się zbuntowali
  6. Stare zdjęcie księżnej Diany wielką sensacją. Dopiero teraz zauważyli na nim szczegół, który wszyscy przeoczyli


Źródła: Party

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News