Pavlović wyznała, że miała koszmarne warunki mieszkaniowe. "Sopel lodu w kranie"

Pavlović wyznała, że miała koszmarne warunki mieszkaniowe. "Sopel lodu w kranie" Źródło: youtube.com/przeambitni.pl

"Taniec z gwiazdami" przyniósł Iwonie Pavlović sławę, wynosząc ekspertkę od tańca do rangi pierwszoplanowej gwiazdy. Mało kto wie, że początki kariery jurorki były wyjątkowo ciężkie. Pavlović doskonale rozumie, co czuje dziś Joanna Mazur, która żyje w skandalicznych warunkach w krakowskim akademiku.

"Taniec z gwiazdami" na dobre rozsławił Iwonę Pavlović. Znana z krytycyzmu i wnikliwego spojrzenia na umiejętności tancerzy jurorka ma ogromny wpływ na kształtowanie się programu. Jej pochwały są niczym furtka do Edenu. Słowa uznania Pavlović z reguły przekładają się na werdykt publiczności, z kolei przytyki - na odpadnięcie pary z programu.

Nie zawsze jednak życie jurorki było jak z bajki. Zanim doszła na sam szczyt musiała zmierzyć się z bardzo trudnymi przeszkodami, które przygotował dla niej los.

"Taniec z gwiazdami" dał sławę jurorce. Zaczynała w skrajnie trudnych warunkach

W przedostatnim odcinku sporo mówiło się o Pavlović, ale nie w kontekście tańca. Przy ocenie występu Joanny Mazur polały się gorzkie łzy wzruszenia. Jurorzy "TzG" i cała Polska dowiedziała się w jakich warunkach żyje niewidząca Mazur. Dzień później uruchomiliśmy jedną ze zbiórek na rzecz poprawy jakości życia uczestniczki. 

Odzew na apele jurorów "Tańca z gwiazdami" i mediów był oszałamiający. Joanna Mazur nie mogła się tego spodziewać. Zbiórki internetowe na jej poczet szacuje się dziś w setkach tysięcy złotych. W ostatnim odcinku "TzG" Joanna Mazur odebrała nawet... symboliczne klucze do mieszkania podarowanego jej przez przedsiębiorcę Zbigniewa Jakubasa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

O tym, że historia "z piekła do nieba" Joanny Mazur nie jest czymś odosobnionym świadczy bardzo szczera opowieść... samej Iwony Pavlović. Jurorka "TzG" przyznała w rozmowie z Interią, że jej początki żmudnej drogi do sławy były naznaczone równie sporymi wyrzeczeniami. Bieda i spartańskie warunki w mieszkaniu zagranicą  to jedno z mniej przyjemnych wspomnień Iwony Pavlović. 

- Kiedy byłam w wieku Asi, mieszkałam w Londynie. Moich rodziców nie było stać, żeby pokrywać moje lekcje tańca - mówiła Iwona Pavlović.

Bardziej zadziwiła jednak w dalszej części wspomnienia.

- Żyłam w mieszkaniu, gdzie oszczędzałam zimą na ogrzewaniu i potrafiłam mieć sopel lodu w kranie. Jestem sercem bliska Asi, wiem, co to znaczy, kiedy ma się pasję w sobie i oszczędza na jedzeniu. Litość to jest ostatnie słowo, które bym przypisywała Asi - podkreśliła Iwona Pavlović.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  2. Goran Bregovic ma 3 zjawiskowo PIĘKNE córki! Każda wyznaje inną religię. Na widok średniej opadnie wam szczęka
  3. Nastolatka brutalnie zgwałcona przez 10 mężczyzn. Najgorsza była reakcja obecnej przy tym przyjaciółki
  4. Najbliżsi Szelągowskiej ukrywali to przed mediami. Rodzina gwiazdy niedawno się powiększyła
  5. Barbara Kurdej-Szatan szaleje bez stanika. Tego widoku długo nie zapomnicie
  6. Wiemy, ile się płaci za "Kuchenne Rewolucje". Gessler się wygadała

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News