Sensacyjny przeciek z „Tańca z gwiazdami”. Uczestnik zdradził, kto dziś wygra kryształową kulę?

Sensacyjny przeciek z „Tańca z gwiazdami”. Uczestnik zdradził, kto dziś wygra kryształową kulę? Źródło: Polsat

"Taniec z gwiazdami" już dziś ma swój wielki finał. O kryształową kulę zawalczą tylko dwie pary. Tymczasem w mediach pojawiły się doniesienia, że jeden z uczestników zdradził, kto wygra obecną edycję.

"Taniec z gwiazdami" dzisiejszego wieczora zakończy się ostatnim, finałowym odcinkiem. Uczestnicy po kilka godzin każdego dnia spędzają na sali treningowej, dopracowując swoje układy, by wypaść jak najlepiej i zgarnąć główną nagrodę. Choć emisja odcinka rozpocznie się dopiero o 20:05, w mediach już pojawiły się informacje, że wygrana para jest już dobrze znana, a jeden z uczestników postanowił tego nie ukrywać.  

"Taniec z gwiazdami" dobiega końca 

Już za kilkanaście godzin fani tanecznego show będą mieli okazję ostatni raz zobaczyć na scenie wszystkich uczestników aktualnej edycji i głosować na swoich faworytów spośród dwóch najlepszych par, które dostały się do finału.  Widzowie już czekają na ten moment, kiedy będą mogli oddać swój głos, jednak nie spodziewali się, że chwilę wcześniej, do sieci zaczną napływać informacje na temat zwycięskiej pary.  

Wiadomo kto wygra taneczne show? 

Udział Joanny Mazur w "TzG" wzbudził wśród telewidzów ogromne poruszenie. Fakt, że niewidoma osoba zmierzy się z nauką wielu choreografii wywołał u nich nie tylko zaskoczenie, ale wielki podziw. Jak się okazało, już od pierwszego odcinka 29-latka radziła sobie naprawdę świetnie, co pozwoliło jej zajść aż do finału. 

Kilkanaście godzin przed ostatecznym starciem, w mediach pojawiły się informacje, że jeden z uczestników już wie, kto wygrał i nie zamierza się z tym kryć. Jan Kliment w pięknych słowach wypowiedział się na temat swojej partnerki. 

- Joanka zasługuje na zwycięstwo jak mało kto, ale myślę, że ona już wygrała. Jestem z niej niesamowicie dumny, bo od początku dawała całą siebie. Nie myśli o werdykcie, tylko chce zatańczyć najlepiej, jak potrafi - mówi tancerz.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ciężka droga dobiega końca 

45-latek wyznał, że te kilka miesięcy, a szczególnie ostatnie tygodnie były niezwykle ciężkie. Treningi osiągnęły prawdziwe apogeum, z czego Kliment nieco sobie żartuje. 

-  Boli mnie całe ciało! A Joanki nie boli nic... No ale ona jest lepiej przygotowana, żeby tych zakwasów nie mieć. Plus, nie oszukujmy się, ja jestem trochę starszy - wyznaje. 

Wychodzi zatem na to, że Joanna jest wprost stworzona do tańca i nie wykluczone, że właśnie odkryła swój nowy talent. Być może Jan Kliment ma racje i to właśnie ona dzięki swojej ciężkiej pracy i determinacji zdobędzie dzisiaj kryształową kulę.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Martyna Wojciechowska przeszła PIEKŁO! Była molestowana przez znanego lekarza. Wyznanie gwiazdy doprowadzi was do płaczu
  2. Kim jest żona Tomasza Sekielskiego? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie czym się zajmuje
  3. Tragiczna wizja Jackowskiego. Ostrzega, że Polacy mają duży problem, najbliższe miesiące mają być koszmarem
  4. Dziś miliony widzów włączą TVN. Telewizja pokaże film Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu"
  5. Odbierze wam mowę. Właśnie ujawniono PRAWDZIWY powód rozstania Meghan Markle z pierwszym mężem
  6. Smutne wiadomości obiegły rano polskie media. Nie żyje wielki artysta, który na zawsze zapisał się w historii

Źródło: FAKT

Następny artykuł