Była gwiazdą show TVN. Zniknęła na lata, przeżyła koszmar

Była gwiazdą show TVN. Zniknęła na lata, przeżyła koszmar

Maria Wałęsa jeszcze kilka lat temu gościła na okładkach magazynów oraz w wielu telewizyjnych programach. Po występie w show "Taniec z gwiazdami", prezydencka córka zniknęła jednak z mediów, a dziś nie przypomina siebie z czasów największej popularności. Dlaczego Wałęsa zrezygnowała z życia w świetle reflektorów?

Maria Wiktoria Wałęsa zaistniała w mediach dzięki udziałowi w programie "Taniec z gwiazdami" emitowanym wówczas na antenie stacji TVN. Widzowie niezwykle polubili córkę byłego prezydenta, która z dnia na dzień stała się celebrytką.

"Taniec z gwiazdami", a potem... szybki upadek

Jej sława i medialna chwała nie trwały jednak długo. Po tym, jak paparazzi uwiecznili Wałęsę pijaną na tylnym siedzeniu samochodu, internauci coraz częściej z niej żartowali, a wiele magazynów i stacji telewizyjnych straciły zainteresowanie jej życiem. Ostatecznie Wałęsa postawiła więc na własny biznes. Postanowiła otworzyć sieć butików, jednak plan ostatecznie skończył się na jednym sklepie odzieżowym w Gdańsku. Niestety projekt nie przyniósł prezydenckiej córce oczekiwanych zysków. Jej biznesem bardzo szybko zainteresował się komornik, gdyż Wałęsa wpadła w ogromne długi. Poza tym nałożono na nią grzywnę za brak sprawozdań finansowych. Problemy finansowe celebrytki zażegnał wtedy jej ojciec. Lech Wałęsa spłacił należności córki, która usunęła się jednak w medialny cień.

Co robi obecnie Maria Wałęsa? Jak wygląda?

Nie wiadomo, czym dziś zajmuje się Maria Wiktoria Wałęsa. Chociaż pozostaje aktywna na portalach społecznościowych, nie wiedzie już życia gwiazdy krajowego show-biznesu. Poza tym fani zaznaczają, że zdecydowała się zmienić wizerunek na dużo bardziej "grzeczny" i dojrzały. Maria Wałęsa Fot. Facebook/Maria Wiktoria Wałęsa Maria Wałęsa Fot. Facebook/Maria Wiktoria Wałęsa Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Już nie dostaniesz 500 plus! To nie żart, PiS wykiwał wyborców
  2. Kaczyński go rozszarpie! Terleckiemu coś się „wymsknęło”
  3. Uwaga! Zmiany w wypełnianiu PIT-u, można wiele stracić
  4. Cudowne! Jak zobaczysz, co te zwierzęta zrobiły dla ludzi, popłaczesz się
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News