Uwielbiany uczestnik "Tańca z gwiazdami" upokorzony jak nikt nigdy. Dramat

Uwielbiany uczestnik "Tańca z gwiazdami" upokorzony jak nikt nigdy. Dramat Źródło: screen youtube.com/Polsat

"Taniec z gwiazdami" z każdym odcinkiem wzbudza coraz większe kontrowersje wśród widzów. Tym razem odpadł uwielbiany uczestnik, który został potwornie upokorzony na oczach wszystkich widzów stacji.

"Taniec z gwiazdami" od swojej pierwszej edycji w Polsacie okazał się gigantycznym hitem i przy każdej premierze nowego odcinka przyciąga przed telewizory całą masę widzów. Niestety z każdym kolejnym etapem zmagań rośnie wśród wielu z nich frustracja odnośnie do tego, co widzą na ekranie. Dla niektórych z nich dzisiaj "przebrała się miarka".

"Taniec z gwiazdami" rozwścieczył widzów

Nie da się ukryć, że aktualna edycja tanecznego show wzbudza bardzo mieszane odczucia wśród widzów. Ma to wiele wspólnego z wyborem gwiazd, które próbują swoich sił w programie. W każdym niemal odcinku najwięcej uwagi skupia się wokół Justyny Żyły, która po raz kolejny uniknęła odejścia z show.

Zamiast niej odpadł aktor i komik Sebastian Stankiewicz, który wcielił się w postać Don Vito Corleone, znanego szerzej jako ojciec chrzestny z kultowego filmu. Ogólnie cały odcinek był utrzymany w klimatach włoskich, co bez wątpienia zadziałało na korzyść niejednego uczestnika.

Standardowo, najmniej punktów od jury zdobyła Justyna Żyła, która i tak wypadła nieco lepiej niż podczas poprzednich występów. Jednak według wielu internautów było to zasługą tego, że podczas całego występu wykonała jedynie kilkanaście kroków, a cały show skradł jej partner.

Jednocześnie wiele osób nie zgadza się z werdyktem ogłoszonym po głosowaniu, które również wzbudza wiele wątpliwości. Internauci wskazują, że Stankiewicz tańczył naprawdę dobrze w przeciwieństwie do Żyły, która według nich powinna odpaść już dawano temu. Nie zabrakło również głosów twierdzących, że cały program jest ustawiony od samego początku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Szkoda Sebastiana fajnie tańczył - pisze jeden z internautów.

 - To jest ustawka. To niemożliwe żeby Żyła wciąż tam była - czytamy.

 - To nie fair! Sebastian tańczył ładnie...za to Żyła - porażka - dodaje internautka.

 - To, że Żyła tańczy, a odpadają tacy fajni ludzie to jakaś porażka - czytamy w komentarzu.

Podobnych komentarzy jest masa i wygląda na to, że frustracja wielu widzów rośnie z każdym odcinkiem. Niektórzy z nich nie ukrywają, że Sebastian został upokorzony tym, że odpadł w momencie, kiedy Żyła nadal jest w programie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kinga Duda wygląda jak KLON Agaty Dudy z młodości. Te zdjęcia przyprawią was o zawał serca! 
  2. Piękna polska aktorka rozebrała się w 25 filmach! Chwilę wcześniej bierzmował ją sam Karol Wojtyła!
  3. Jeden szczegół na zdjęciu ślubnym Jolanty Kwaśniewskiej zmienia wszystko. Nikt go nie zauważył
  4. Niewiarygodne. Gwiazdor Tańca z Gwiazdami zdradził niemożliwe szczegóły rozwodu Wiśniewskiego
  5. Łzy wzruszenia w Kuchennych Rewolucjach. Rodzinny dramat rozerwał program
  6. Niespodziewany koszmar z ostatniej chwili. 35-letni gwiazdor zginął na planie

źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News