"Taniec z gwiazdami" w TVP? Szokujące doniesienia mediów

"Taniec z gwiazdami" w TVP? Szokujące doniesienia mediów Źródło: Fot. Polsat

Taniec z gwiazdami to jeden z ulubionych programów tanecznych Polaków. Gwiazdy zmagające się z nauką tańca to widok, którego żądni są telewidzowie. Jak się okazuje, Telewizja Polska pozazdrościła Polsatowi sukcesu i postanowiła stworzyć swoją własną wersją programu. W świecie telewizji aż zawrzało.

Taniec z gwiazdami jest obecny na antenie już od 13 lat. Chociaż stacją-matką programu był TVN, to z czasem nastąpiła mała roszada. Prawa do emisji wykupił Polsat, który zmienił nazwę na anglojęzyczną oraz wprowadził kilka innowacji w składzie jurorskim. Mimo tych przekształceń, dużo część widzów pozostała wierna programowi.

Taniec z gwiazdami w TVP? Media donoszą o nowej produkcji

Telewizja Polska w kwestii atrakcyjności programów stara się dorównać swoim niepublicznym konkurentom. TVP ma już swój muzyczny talent show, a także programy pokroju "Jaka to melodia". Mimo to, stacja odczuła braki w kwestii projektów tanecznych. Już niebawem ma się to zmienić. Według informacji podawanych przez media, nowa produkcja ma być zapożyczeniem z Holandii. Program ma nosić tytuł "Dance dance dance", a jego prowadzącą ma zostać Marcelina Zawadzka. Dla przypomnienia - kobieta zasłynęła dzięki konkurom miss, a jej ponadprzeciętna uroda stała się przepustką do kariery telewizyjnej. Władze TVP zaproponowały jej poprowadzenie pasma "Pytanie na śniadanie", które Marcelina z powodzeniem prowadzi już od dłuższego czasu. Uwagę internautów przyciągnęła kontrowersyjna jak na polską telewizję nazwa. Pojawiły się nawet słowa oburzenia. - A to nie jest telewizja POLSKA przynajmniej? Co oni kurwa mają z tymi angielskimi nazwami? Ze skrajności w skrajność - ostro skrytykowała jedna z komentujących sprawę osób.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy szykuje się plagiat?

Uwagę internautów przyciągnęła również formuła programu. Ma się on bowiem składać z 8 par, w które łączone będą gwiazdy oraz profesjonalni tancerze. Taki wygląd produkcji rodzi pewne kontrowersje, bowiem aż do złudzenia przypomina format "Tańca z gwiazdami". Jak się okazuje, nie będzie tu jednak mowy o plagiacie - w TVP nie zobaczymy choreografii stworzonych przez biorących udział w programie tancerzy. Para będzie musiała odtworzyć kroki z najpopularniejszych teledysków. Poza ostrymi słowami krytyki, pojawiły się również przychylne komentarze. Sympatycy Telewizji Polskiej są ukontentowani, że już niedługo będą mogli zobaczyć coś zupełnie innego. - Już nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że będzie na kogo i na co popatrzeć - napisała jedna z internautek.Peugeot 308 Sprawdź!

  1. Koszty nie grają roli! Tak Martyniuk zabezpiecza swoją przyszłość, jest genialny?
  2. Plaga oszustw w wielkim banku w Polsce! Uważaj na pieniądze, rozpaczliwy komunikat dla klientów
  3. Morawiecki stanie przed sądem ws. afery KNF?! Sensacyjne doniesienia z ostatniej chwili
  4. SZOKUJĄCA decyzja! Lider czołowego sejmowego ugrupowania zakończy karierę polityczną
  5. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu