Reklama

Media poinformowały, że gwiazdę TVN niszczy straszna choroba. Nowe, wstrząsające fakty

Media poinformowały, że gwiazdę TVN niszczy straszna choroba. Nowe, wstrząsające fakty Źródło: fot. screenshot/TVN

"Taniec z gwiazdami" co edycję gromadzi dużą grupę gwiazd, które biorą udział w zmaganiach na parkiecie. Jedną z celebrytek zaangażowanych w program, kiedy jeszcze emitował go TVN, była modelka Ilona Felicjańska. Jak donoszą media, kontrowersyjna ulubienica widzów boryka się niestety obecnie z bardzo poważnymi problemami.

Reklama
Ilona Felicjańska ma za sobą bardzo trudną przeszłość związaną bezpośrednio z chorobą alkoholową. W ostatnim czasie wydawało się jednak, że gwiazda wyszła na prostą, w czym miał jej pomóc nowy partner. Chociaż media twierdziły, iż zdradził modelkę, ta zdecydowała się mu wybaczyć i zawalczyć o miłość życia. Niestety wciąż nie wszystko układa się w życiu Felicjańskiej, jak powinno.

Widzowie pokochali ją za "Taniec z gwiazdami", dziś walczy z poważnym nałogiem

Niestety kilka dni temu na koncie celebrytki na Facebooku fani oraz przyjaciele ujrzeli wstrząsający wpis. Został opublikowany późnym wieczorem, a w nocy zniknął z jej profilu. Pojawił się w nim tajemniczy "on", którego tożsamości możemy się jedynie domyślać. - Zostałam pobita we własnym domu, policjanci nie pokazali mi legitymacji, bo on zadzwonił. (...) Policja powiedziała, że na własny koszt mogę zadzwonić po "ekipę", która otworzy drzwi... (...) Jestem zamknięta w mieszkaniu, dostałam telefon - pisała Felicjańska w poście oraz komentarzach, które przeraziły opinię publiczną. Następnego dnia gwiazda wytłumaczyła, że "już wszystko ok". Podziękowała także za wsparcie, które miała w kryzysowej sytuacji otrzymać. Widzowie pamiętający celebrytkę jeszcze z występów w show "Taniec z gwiazdami" są jednak naprawdę zszokowani.
Reklama

Wstrząsające doniesienia o Ilonie Felicjańskiej

Co zadziwiające, portal Pudelek bardzo szybko poinformował jednak fanów Felicjańskiej, że modelka ma nawrót choroby alkoholowej. Według znajomego celebrytki koszmar trwa już od kilku miesięcy.

Reklama


DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Ciężko jednoznacznie stwierdzić, co wydarzyło się w niedzielę. Odkąd Ilona wróciła do picia, całkiem straciła nad sobą kontrolę. Jest z nią bardzo słaby kontakt, czasami "gubi się w zeznaniach", kłamie, by usprawiedliwić swoje zachowanie. (...) Często można ją spotkać wieczorami na mieście, gdzie włóczy się po knajpach. Czasami sama, czasami z Paulem - cytowali dziennikarze po bliskiej Felicjańskiej osobie. - Porzuciła swoje plany, a smutki leczy w alkoholu. Znowu wróciła "stara Ilona", która jest świetną kompanką do picia. To ją niszczy - dodał także niestety znajomy modelki, czym realnie wstrząsnął opinią publiczną, która kibicowała ulubienicy w powrocie do życia w trzeźwości.

Reklama


ZOBACZ TAKŻE:
  1. Historyczna chwila w świecie disco polo! Uwielbiany zespół ma na koncie 70 MILIONÓW
  2. Znaki zodiaku, które są NAJGORSZYMI współlokatorami. Kto jest na liście?
  3. Bogusław Linda rozwścieczył mieszkańców dużego polskiego miasta. Niecodzienne nagranie to przeprosiny?
  4. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej TOKSYCZNYCH par
  5. Rozenek paraduje po Warszawie bez sukienki! „Małgosia może ubierać się jak chce”
Reklama
Następny artykuł