W Polsacie był najlepszy. Dziś mierzy się z chorobą, "ledwo mówię"

W Polsacie był najlepszy. Dziś mierzy się z chorobą, "ledwo mówię"

Polsat może stracić czołową postać najchętniej oglądanego przez widzów programu. "Taniec z Gwiazdami" jest jednym z najbardziej lubianych przez widzów programów rozrywkowych. Niestety jedna z jego najbardziej charakterystycznych postaci ma obecnie poważne problemy zdrowotne. Co dolega tanecznemu partnerowi zwyciężczyni ostatniej edycji show, Beaty Tadli?

Jan Kliment występuje w "Tańcu z Gwiazdami" od kilku lat. Zdobył bowiem ogromną przychylność widzów, którzy traktują go już raczej jak tytułową gwiazdę, a nie jedynie jej nauczyciela.

Był gwiazdą telewizji Polsat. Teraz ma poważne problemy

Kliment zmaga się niestety z problemami zdrowotnymi, które rozpocząć miały się już długi czas temu. Ostatecznie tancerz zdecydował się jednak na specjalistyczne badania.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Lewandowscy w żałobie. Śmierć zabrała bliską im osobę

- To prawda, że ledwie mogę mówić. Mam męczącą chrypę. Już od roku moje gardło gorzej działa. Dlatego wybieram się w końcu na specjalistyczne badania. Ale to nie przez tytoń - nigdy nie paliłem papierosów - powiedział Kliment w rozmowie z "Na żywo".

Skąd wzięły się problemy Klimenta?

- Ja za dużo krzyczę. Podczas lekcji tańca pracuję z grupami ludzi, do których muszę mówić głośno. Widocznie struny głosowe już tego nie wytrzymują. (...) To Beata Tadla, która na co dzień pracuje głosem, wysłała mnie na badania. Postanowiłem jej posłuchać - dodał także tancerz. Fani trzymają oczywiście kciuki za swojego ulubieńca. Mają bowiem nadzieję, że jak najszybciej powróci on do zdrowia i wciąż będą mogli go oglądać w kolejnych edycjach programu. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Sprawa śmierci Tomasza Chady powraca! Odkryto szokujące fakty
  2. Znamy ją z „07 zgłoś się” i „Polskich dróg”. Od lat walczy z prawdziwym horrorem
  3. Ujawniono prawdziwy powód śmierci Brylewskiego, legendy polskiego rocka
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News