Właśnie ujawniono największa kompromitację sylwestra Polsatu! Cały internet aż huczy

Właśnie ujawniono największa kompromitację sylwestra Polsatu! Cały internet aż huczy Źródło: Fot. Polsat

Taniec z gwiazdami wypromował już niezliczoną liczbę gwiazd. Do tego zaszczytnego grona należy Elżbieta Romanowska, która poprowadziła wczorajszego sylwestra z telewizją Polsat. Chociaż kobieta wyglądała niczym milion dolarów, to czujni telewidzowie oraz internauci i tak wyłapali wpadkę gwiazdy. Wylało się morze hejtu.

Taniec z gwiazdami przypomniał wszystkim o Eli Romanowskiej - aktorce, która zagrała w produkcjach takich jak "Ranczo", "Pokłosie", "2 XL" czy "Porady na zdrady". Polsat dostrzegł w kobiecie potencjał, bowiem zaproponował jej niezwykle odpowiedzialne zadanie, jakim jest konferansjerska podczas sylwestrowej nocy. Chociaż kobieta starała się jak mogła, nie udało jej się uniknąć wpadki.

Miało być dobrze, wyszło jak zawsze. "Cycki jak balony"

Elżbieta Romanowska jest posiadaczką naturalnego, pokaźnego biustu. Chociaż fakt ten powinien być niepodważalnym atutem, to wczorajszego wieczoru stało się dokładnie odwrotnie - o piersiach prowadzącej mówili wszyscy i to niezbyt pozytywny sposób. Internauci dopatrzyli się, że na dekolt celebrytki nałożona została zbyt duża ilość bronzera, który jeszcze bardziej uwydatnił jej spory biust. Ich zdaniem powiększanie czegoś co i tak jest duże mija się z celem, a na dodatek jest wulgarne. Do końca nie wiadomo, czy na wygląd piersi Elżbiety rzeczywiście wpłynął bronzer, czy może po prostu w niefortunny sposób padało światło. Ta niepewność jednak na nic zdała się widzom Polsatu, którzy w stronę kobiety i tak posłali kilka nieprzyjemnych słów. - I tak ma cycki jak balony, to jeszcze próbują je uwydatniać. Po co to? - napisała jedna z osób prowadzących internetowe śledztwo. - Ze wszystkim da się przesadzić, z wielkością piersi również. Tak duża stacja powinna o tym wiedzieć... - brzmiał kolejny komentarz. - Szkoda że toples w ogóle tam nie stanęła - stwierdził ktoś inny.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wpadki z programu Taniec z gwiazdami to przy tym pikuś. Ogromna wtopa Maseraka

Zbyt uwydatnione piersi prowadzącej nie były jedyną wpadką, jakiej tej nocy uświadczył Polsat. W pewnym momencie na scenie zjawił się Rafał Maserak oraz Paulina Sykut - Jeżyna. Tancerz tak niefortunnie obrócił kobietą, że oczom milionów widzów ukazała się jej pupa. I tutaj internauci mieli coś do dodania. - Biedna dziewczyna... nie chciałabym być na jej miejscu, pełna kompromitacja - da się przeczytać w sieci. - Jakieś seksowne te majtki mogłaby przynajmniej założyć - napisał ktoś inny. Poniżej przedstawiamy zdjęcie Elżbiety Romanowskiej z wczorajszego wieczoru. Taniec z gwiazdami Fot. PolsatZOBACZ TAKŻE:
  1. Przepowiednie na 2019. PRZERAŻAJĄCE! Najgorsze dopiero przed nami?
  2. Kuba Wojewódzki żyje jak król! Gwiazdor ma spektakularne posiadłości
  3. Dramat! DZISIAJ Andrzej Duda zrujnował Biedronkę, Lidla, Tesco i Kaufland
  4. Szykuje się mocna zadyma wokół rządu PiS! Kaczyński zmienia wszystko na naszych oczach
  5. Ile lat ma Paździoch z Kiepskich? Jest NAJSTARSZY w obsadzie serialu
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News