Sława "Tańca z gwiazdami" przekazała nowinę. Wszyscy jej gratulują

Sława "Tańca z gwiazdami" przekazała nowinę. Wszyscy jej gratulują Źródło: Fot. Facebook.pl/rodzinazodzysku.pl

"Taniec z gwiazdami" przez lata był dla niej niemal drugim domem. Magdalena Soszyńska występowała na parkietach hitowego show od 2005 roku, czyli samego jego początku. Teraz tancerka przekazała fanom wspaniałą nowinę. Wszyscy gratulują jej nowej drogi życia.

"Taniec z gwiazdami" zawitał na ekranach widzów TVN aż czternaście lat temu, a wraz z nim Magdalena Soszyńska. Zawodowa tancerka z Gdańska pomagała celebrytom w nauce tańca do 2016 roku, gdy odeszła z programu. Wtedy także zakończyła swój związek z show-biznesem i powróciła do rodzinnego miasta, by prowadzić tam szkołę tańca u boku swojego partnera Krzysztofa Hillara. Para ma roczną córeczkę i świetnie jej się wiedzie. Magdalena Soszyńska nie traci kontaktu z fanami i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Za pośrednictwem Facebooka przekazała śledzącym jej profil o prawdziwie wspaniałym wydarzeniu z jej życia.

Gwiazda programu "Taniec z gwiazdami" wychodzi za mąż

Gwiazda prowadzi na Facebooku profil "rodzinazodzysku.pl", na którym uchyla rąbka tajemnicy ze swojego życia prywatnego. Na ostatniej relacji na portalu pochwaliła się planowanym ślubem ze swoim ukochanym, który odbędzie w niedalekiej przyszłości. Data ceremonii nie została jeszcze ustalona. Wraz ze swoim partnerem przekazała jednak, jakby chciała, aby zaślubiny wyglądały. Gwiazda nie chce hucznego przyjęcia, a raczej kameralnego spotkania z najbliższymi przyjaciółmi.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Mamy plan na ślub! Chcemy wziąć go w tym roku. Będziemy małżeństwem!; Byłoby fajnie, gdybyśmy sobie to sformalizowali, bo ja chciałbym się z tobą zezmarszczyć; To będzie mały ślubik, zrobimy na jakimś ogródku - przekazała wraz z Krzysztofem Hillarem.

Hitowe show powróci już za niewiele ponad miesiąc

Dwudziesta druga w ogóle i dziesiąta na Polsacie, edycja "Tańca z gwiazdami" pojawi się na ekranach telewizorów już 1 marca. Jedna z trzech największych telewizji w Polsce, jak zwykle wiosną szykuje niespodzianki dla swoich widzów. Prowadzeniem programu po raz kolejny zajmą się Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Iwona Pavlović, Michał Malitkowski, Ola Jordan i Andrzej Grabowski stanowić będą natomiast szanowne jury. Niestety nie zobaczymy już w tej roli legendy programu Beaty Tyszkiewicz. Przebieg show relacjonować będziemy na Pikio.pl. Nie wiadomo także, kto ostatecznie zawalczy o kryształową kulę, sympatię widzów i nagrodę pieniężną. Krążą jednak pogłoski, jakoby wystąpić miała Justyna Żyła. Agentka świeżo upieczonej celebrytki potwierdziła, że otrzymała taką propozycję. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Gwiazda DDTVN ostro o TVP. To porównanie Jacek Kurski zapamięta na długo
  2. Gwiazda Polsatu nagle zaskoczyła wszystkich! Fani wprawieni w osłupienie
  3. Julia Wieniawa przerwała milczenie! Wyjawiła prawdę o swoim ojcu
  4. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  5. Co łączy Małgorzatę Braunek i Korę? Ta informacja zmrozi wam krew w żyłach!
źródło: plejada.pl/wikipedia.org
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News