Gwiazdor TzG do żony w połogu: "wypad mi z domu!". Żenujący żart rozjuszył Polaków

Gwiazdor TzG do żony w połogu: "wypad mi z domu!". Żenujący żart rozjuszył Polaków Źródło: Polsat

"Taniec z Gwiazdami" był dla niego niezapomnianą przygodą, która pozwoliła zdobyć wielką popularność. Od tamtego czasu regularnie zaskakuje swoich fanów. Tym razem jednak, zdaniem wielu osób mocno przesadził, pomimo faktu, że cała sytuacja okazała się jedynie żartem.

"Taniec z Gwiazdami" pozwolił Rafałowi Maślakowi zademonstrować swoje umiejętności, a także zaprezentować swoją osobę całej Polsce. Dzięki niezapomnianym występom jego popularność znacznie wzrosła, co pozwoliło mu w krótkim czasie osiągnąć status celebryty. W związku z tym regularnie zamieszcza różne nagrania i wpisy, udzielając się w mediach społecznościowych. Jednak zdaniem wielu jego fanów tym razem odrobinę przesadził.

Najnowsze nagranie opublikowane przez fotomodela bardzo szybko zdobyło dużą ilość wyświetleń. Jednakże komentujący byli w dużej mierze bezlitośni. Niejedna osoba poczuła się osobiście oburzona takim zachowaniem, wskazując jednocześnie na to, gdzie są granice żartu. Nie zabrakło także podejrzeń, że jeśli dalej w ten sposób będą wyglądać luźne relacje małżonków, stanie się to pierwszym krokiem do nagłego rozwodu.

Znany z programu "Taniec z Gwiazdami" model szokuje swoich fanów. To tylko żart?

Na opublikowanym na profilu celebryty na Facebooku nagraniu widać Rafała Maślaka, który z poważną miną oznajmia widzom, że oto nadszedł ten moment, gdy ma wszystkiego dość. Podjął decyzję o wyrzuceniu z domu swojej ciężarnej żony. Wiele osób w tym momencie zaczęło się zastanawiać co się dzieje. Wszak małżeństwo Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń uchodziło za dość udane. Ponadto parze w tym roku urodził się syn.

- Słuchajcie, siedzę teraz w łazience. Tak z pół godziny i biję się z myślami, muszę po prostu zrobić jedną rzecz... wygonić moją żonę Kamilę z domu - powiedział celebryta na nagraniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Następnie widać, jak podchodzi do swojej żony i bezceremonialnie próbuje zmusić małżonkę do opuszczenia mieszkania, powtarzając, że "dość tego, miarka się przebrała". Jak się jednak bardzo szybko okazało ta cała scena miała na celu jedynie zmuszenie Kamili, by wyszła na zabieg pielęgnacyjny - w momencie wyprowadzania jej za drzwi sprawa się wyjaśnia, gdy uczestnik programu "Taniec z Gwiazdami" wręcz żonie zaproszenie.

Mimo wszystko wielu internautów nie mogło zrozumieć takiego zachowania twierdząc, że są jednak granice żartu. Sugerowali wręcz, że zachowanie świadczy jedynie o niedojrzałości i bardzo żałosnym poczuciu humoru znanego fotomodela.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej był wzruszający. Pożegnały ją niezwykłe osoby
  2. Partner Agnieszki Fitkau-Perepeczki był młodszy od niej o 41 lat!
  3. Gdzie pracuje Marta Kaczyńska? Prawda może was wprawić w osłupienie
  4. Ile lat ma żona Zenka Martyniuka? Wygląda tak świetnie, aż trudno uwierzyć, że jest od niego starsza!
  5. Anna Dymna przegrała walkę z nałogiem. Po 14 latach wraca na złą drogę
  6. To, co Oliwia Bieniuk powiedziała o zmarłej mamie rozrywa serce. Córka Anny Przybylskiej przeżywa teraz ciężkie chwile

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News