Największa międzynarodowa polska gwiazda wystąpi w Tańcu z Gwiazdami! Wszystkim opadły szczęki

Największa międzynarodowa polska gwiazda wystąpi w Tańcu z Gwiazdami! Wszystkim opadły szczęki Źródło: fot.youtube.com/polsat

Taniec z Gwiazdami przyszykował prawdziwą rewelację dla wszystkich swoich fanów. Okazuje się, że jedna z najbardziej znanych i uwielbianych przez tysiące Polek na świecie weźmie udział w kultowym programie telewizji Polsat. Miłośnicy show są zachwyceni i nie mogą się doczekać, kiedy program wróci na anteny stacji Zygmunta Solorz-Żaka.

Taniec z Gwiazdami to bez wątpienia jeden z najbardziej lubianych i najpopularniejszych programów w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych. Taneczne zmagania gwiazd, aspirujących do wygrania nagrody Kryształowej Kuli są od lat na bieżąco śledzone przez widzów, którzy są złaknieni występów swoich ulubieńców. Do obsady najnowszej edycji programu, według doniesień medialnych, dołączy nie kto inny, jak wielbiona przez wszystkich gwiazda, której sława już dawno wykracza poza granice naszego kraju.

Taniec z Gwiazdami. Legenda sportu w obsadzie show

Osobą, która ma na dniach zostać zaprezentowana przez telewizję Polsat, jako gwiazda nadchodzącej edycji tanecznego show jest nie kto inny, jak Agnieszka Radwańska. Sportsmenka, która niedawno zakończyła swoją okraszoną sukcesami i wielką popularnością karierę sportową nie chce dać o sobie zapomnieć i już teraz promowana jest przez stację jako największa gwiazda. - Będzie niewątpliwie największą gwiazdą i wzbudzi dużo emocji. Wszyscy w produkcji są zachwyceni, że udało się przekonać taką osobowość do udziału - powiedział w mediach jeden z pracowników produkcji Tańca z Gwiazdami.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z kim wystąpi Radwańska?

Nie ma jeszcze potwierdzenia, kto może zasilić obsadę najnowszej edycji widowiska Polsatu. Na giełdzie nazwisk przewija się kandydatura celebrytki Justyny Żyły, piosenkarza Michała Wiśniewskiego oraz mistera Polski Jakuba Kucnera. Fani zastanawiają się, jaką gażą musiał skusić tenisistkę Zygmunt Solorz-Żak, że ta zdecydowała się na występ w show. Mówi się o niebagatelnych kwotach, które przekonały milionerkę do podjęcia wyzwania w polskim show-biznesie. Czy udział w najnowszej edycji "Tańca..." sprawi, że Agnieszka Radwańska zacznie wielką karierę w krajowym rynku rozrywkowym? Nie da się ukryć, że międzynarodowa gwiazda przez lata zdołała sobie zbudować poważną pozycję w Polsce, o czym może świadczyć powodzenie jej biznesu deweloperskiego. Ponadto, media donosiły ostatnio, że zawodniczka jest w trakcie ciąży ze swoim parterem, co miało być powodem zrezygnowania z kariery sportowej. Czy sama Radwańska sama odniesie się do doniesień medialnych i zdementuje, chociaż część plotek? Czas pokaże. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Edyta Górniak znalazła na planie TVN najlepszą możliwą rzecz. Gratulacje!
  2. Widzowie nie mają litości. Chcą zniszczyć Polsat i roznieść stację po tym, co robili
  3. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
  4. Grażyna Kulczyk z partnerem. Kim jest najbogatsza kobieta w Polsce
  5. Ile lat ma Barbara Kurdej-Szatan? Ta informacja totalnie was zaskoczy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News