taniec z gwiazdami
instagram/tanieczgwiazdami/
Weronika Wasiak - 27 Marca 2019

Najpierw się rozebrała, później był "Taniec z gwiazdami". Teraz zaczęła śpiewać, koszmar

Taniec z Gwiazdami to dla Agnieszki Radwańskiej za mało. Tenisistka postanowiła zabrać się za śpiewanie. Niestety piosenka okazała się być totalną klapą. Zdecydowanie powinna dać sobie z tym spokój.

Taniec z Gwiazdami wraz z nową edycją, przynosi telewidzom wiele różnych emocji. Fani programu obserwują zmagania gwiazd. Nie mający wcześniej do czynienia z profesjonalnym tańcem uczestnicy programu radzą sobie lepiej lub gorzej.

Taniec z Gwiazdami to dla niej za mało, zrobiła krok dalej...

Agnieszka Radwańska po przejściu na sportową emeryturę również postanowiła spróbować swoich sił w tegorocznej edycji. Jej usilne starania by wypaść jak najlepiej nie robią dużego wrażenia na jury programu. Głosujący widzowie zdaje się uważają inaczej, ponieważ jak dotąd, Radwańskiej z dumą udaje się przejść eliminacje do kolejnego odcinka.

Krzysztof JackowskiJesteśmy w śmiertelnym niebezpieczeństwie? Jackowski miał właśnie makabryczną wizję o nadchodzącej wojnieCzytaj dalej

Okazuje się jednak, że dla tenisistki udział w programie tanecznym to trochę za mało. Ku zaskoczeniu wszystkich, postanowiła spróbować swoich sił w dziedzinie wokalnej i nagrała swoja piosenkę. Opinie są jednak bardzo nieprzychylne dla słynnej sportsmenki.

Piosenka, którą nagrała tenisistka niestety okazała się być klapą

Piosenka, którą nagrała Agnieszka Radwańska nosi zadziwiający tytuł. "We love tenis" to utwór, który tenisistka wykonała wraz z Caroline Wozniacki. Tekst piosenki ani trochę nie wskazuje na to, że stworzyli go profesjonalni muzycy. Okazuje się, że słowa są autorstwem Jacka Cygana oraz Piotra Rubika.

Nie jest tajemnicą, że piosenka powstała wyłącznie w celach humorystycznych. Potwierdzeniem tego są dodatkowo słowa takie jak "siała baba mak", które padają w tekście. Wiele osób, które przesłuchały piosenkę z pewnością się zaśmiały. Jednak czy był to śmiech z rozbawienia czy może z zażenowania?

Według opinii wielu internautów, ten utwór, jest jeszcze gorszy niż piosenki Sióstr Godlewskich. Trzeba przyznać, że to stwierdzenie może zaboleć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ranczoSzokujące sekrety aktorki Rancza. Psychofani nie dawali jej żyćCzytaj dalej

Radwańska do wykonania utworu miała specjalną okazję. Czy już niedługo będziemy mogli usłyszeć tę piosenkę na prawdziwej scenie?

Okazuje się, że na stworzenie tego utworu tenisistka nie wpadła sama. Była to propozycja, z której ta bez zawahania postanowiła skorzystać.

- Z okazji mojego benefisu, który już 21 maja odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie, dostałam propozycję nagrania piosenki z Caroline Wozniacki. Zgodziłam się, to jedno z moich marzeń, które chciałam zrealizować po zakończeniu kariery - wyznaje Agnieszka Radwańska.

Czy zatem możemy spodziewać się, że już 21 maja, usłyszymy utwór "We love tenis" w wykonaniu tenisistki, na prawdziwej scenie?

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Największa gwiazda Polsatu w Playboyu. Tego ciała pragną Polacy i zazdroszczą Polki
  2. Agnieszka Chylińska pokazała PRZERAŻAJĄCO chude nogi. Fani boją się o jej życie!
  3. Wiadomości Polsatu wstrząsnęły społeczeństwem. Tragiczna śmierć, nie mieli najmniejszych szans
  4. Wiemy, co Piotr Żyła sądzi o występach Justyny w TzG. Opadną Wam szczęki
  5. Małgorzata Rozenek przekazała radosną nowinę. Nadszedł dzień, na który czekała z niecierpliwością
  6. Służby biją na alarm! Niebezpieczna bakteria w kolejnym produkcie Biedronki

Źródło: Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News