Robi się ogromna afera wokół Tańca z Gwiazdami! Wyrzucony Qczaj nie zostawił suchej nitki na programie

Robi się ogromna afera wokół Tańca z Gwiazdami! Wyrzucony Qczaj nie zostawił suchej nitki na programie Źródło: youtube.com/przeAmbitniPL

Taniec z Gwiazdami okazał się tym razem bardziej emocjonujący, niż mogłoby się wydawać. Widzowie ciągle doświadczają nowych niespodzianek, sporo dzieje się także po programie. Po odpadnięciu Qczaj postanowił powiedzieć kilka słów na temat show. Może z nich wyniknąć awantura.

Taniec z Gwiazdami najpierw przyciągał widzów nieudolnością Justyny Żyły, a gdy blogerka w końcu odpadła, na jaw wyszły okropne warunki życia Joanny Mazur. Jeszcze w tym samym odcinku fani show oburzyli się zachowaniem Qczaja, który po odpadnięciu z programu wykazał się absolutnym brakiem taktu i nie podziękował swojej partnerce. Teraz mężczyzna wypowiada bardzo prowokujące słowa o programie. Wkrótce można spodziewać się skandalu.

Kuczaj oskarża Taniec z gwiazdami. Trener używa ostrych słów

Kiedy Qczaj odpadł z programu, wiele osób uznało, ze zachował się nagannie, nie dziękując Paulinie Biernat za wspólne występy, co było swoistą tradycją przez wszystkie edycje show. Mężczyzna próbował przepraszać i tłumaczyć się, że to wszystko przez szok, jakiego doznał, gdy dowiedział się, że nie przechodzi dalej.

Trener musiał opuścić Taniec z Gwiazdami, jednak na zakończenie swojej przygody postanowił wybić szpilę w program i innych uczestników. Zapytany, kto jego zdaniem powinien wygrać Kryształową Kulę i pozostałe nagrody, celebryta powiedział bardzo zaskakującą rzecz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Mam nadzieje, że wygra prawda. Nie ściema i hipokryzja, która tutaj została. Oby wygrała prawda! - powiedział.

Wiele osób zaczęło zastanawiać się, co mógł mieć na myśli. 

Słowa Qczaja budzą wiele podejrzeń. Każdy chce wiedzieć, co dokładnie miał na myśli

Zarzucenie kłamstw i hipokryzji wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród fanów tanecznego show. Zastanawiają się, kogo trener mógł mieć na myśli. Wiadomo, że poszczególni uczestnicy nie przepadają za sobą, niektórzy nawet specjalnie wybierają inne sale treningowe, aby się ze sobą nie kontaktować, jednak nazywanie ich w taki sposób może być przesadą. 

Trwają spekulacje, kto może być największym manipulantem wśród pozostałych uczestników. Każdy z nich w trakcie trwania odcinka zachowuje się bardzo sympatycznie, a atmosfera na planie wydaje się bardzo rodzinna. Jak się okazuje, pozory potrafią bardzo mylić.

Jak na razie nikt nie odniósł się do ostrych słów Qczaja. Być może niedługo sam celebryta zdecyduje się zdradzić, kogo miał na myśli. Wtedy można spodziewać sporej awantury między uczestnikami.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Stanisława Celińska szczerze o nadwadze. „Tyłam, żeby mnie było więcej”
  2. Córka gwiazdy „M jak Miłość” zmarła na raka szyjki macicy. Miała przed sobą całe życie
  3. Zdrady i romanse. Historia księżnej Diany wywołuje łzy
  4. Ksiądz skazany za pedofilię prowadzi rekolekcje dla dzieci. Absurd na Śląsku
  5. Operacja mózgu i straszne choroby. Wielkie zwycięstwo gwiazdy Polsatu dzięki niespotykanej determinacji
  6. Zespół disco polo w centrum straszliwej tragedii. Doszło do śmiertelnego wypadku

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News