Są pierwsze przecieki o nowej edycji TzG! Na parkiecie pojawi się córka największego polskiego sportowca

Są pierwsze przecieki o nowej edycji TzG! Na parkiecie pojawi się córka największego polskiego sportowca Źródło: YouTube - Polsat

"Taniec z gwiazdami" z pewnością doczeka się kontynuacji. Już jesienią powinniśmy śledzić występy wszystkich celebrytów, jednak już teraz ukazały się pewne przecieki. Na parkiecie ma się pojawić córka znanego polskiego sportowca.

"Taniec z gwiazdami" cieszył się ogromnym zainteresowaniem ze strony widzów tej wiosny. Wszystko przez występy niektórych celebrytów, które były głośno komentowane w internecie. Widzowie nie ukrywali, że tegoroczna edycja tanecznego show bardzo przypadła im do gustu poprzez wywołanie ogromnych emocji, w związku z czym jesienią najprawdopodobniej doczekamy się kontynuacji.

Wiele wskazuje na to, że tym razem w programie doczekamy się kolejnych sław, które nie miały jeszcze okazji prezentować się na parkiecie, a internauci tworzą kolejne spekulacje na ten temat. Póki co nic nie zostało jeszcze potwierdzone, choć pierwsze przecieki wskazują na osobę, o której się jak dotąd nie mówiło. Jej występy z pewnością wywołałyby wielkie zdziwienie wśród widzów.

"Taniec z gwiazdami" jesienią znów przyniesie nam wielkie emocje

- Jest sporo gwiazd, które chciałabym oglądać na naszym parkiecie. Chętnie zobaczyłabym Krzysztofa Hołowczyca albo Beatę Kozidrak. Jednak największym marzeniem jest Czarek Pazura - mówiła jakiś czas temu Iwona Pavlović. Okazuje się więc, że tym razem w programie znaleźć się może prawdziwa gwiazda polskiego show-biznesu, takiej, którą zna każdy z nas.

Wiele wskazuje na  to, że będzie nią córka jednego z najbardziej znanych polskich sportowców w historii. Chodzi o Karolinę Małysz, córkę jednego z najwybitniejszych skoczków narciarskich w dziejach tego sportu. Kobieta od dawna planuje rozpoczęcie kariery w mediach, a występ w show Polsatu będzie świetną okazją do tego, by zaprezentować się przed widzami.

Taniec z gwiazdami był wielkim przebojem tej wiosny

Już niedługo możemy doczekać się potwierdzenia pierwszych gwiazd, które wezmą udział w kolejnym sezonie. Ich nazwiska będą ujawniane w kolejnych miesiącach. Póki co nie poznaliśmy żadnego oficjalnego potwierdzenia, jednak faworytem mediów jest Beata Kozidrak, która jest podobno bardzo zainteresowana pokazaniem się na parkiecie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Prawdopodobnie zgodzi się na udział. Na samym starcie będzie miała dużą przewagę, bo w dzieciństwie tańczyła taniec towarzyski - mówi jeden ze znajomych córki Adama Małysza, który przekonuje, że Taniec z gwiazdami może okazać się bardzo interesujący dla Karoliny Małysz.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aktor TVP wziął ślub z popularną piosenkarką! To nowa i piękna para w polskim show-biznesie
  2. Legendarna aktorka TVP zmarła na straszliwego raka. Ale to alkohol ZNISZCZYŁ jej życie i karierę. Jej historia doprowadzi was do łez
  3. Bliska przyjaciółka zdradziła całą prawdę o macierzyństwie Meghan Markle. Mały Archie będzie miał przechlapane?
  4. Opublikowano dokumenty ministerstwa. Tyle pieniędzy naprawdę dali Rydzykowi, lepiej usiądźcie
  5. Słynny dziennikarz TVP z zarzutami. Miał znęcać się nad partnerką, poniżał ją na każdym kroku

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News