Najważniejsza kobieta dzisiejszego wieczoru nagle zwyzywała gwiazdy TVN

Najważniejsza kobieta dzisiejszego wieczoru nagle zwyzywała gwiazdy TVN Źródło: Instagram/Taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami jest niekwestionowanym hitem dzisiejszego wieczoru. Jego prowadząca, Paulina Sykut-Jeżyna w zaskakujących słowach zdecydowała się wypowiedzieć na temat celebrytów związanych ze stacją TVN. Jej opinia wywołała naprawdę spore emocje.

Taniec z gwiazdami ponownie zebrał przed ekranami tysiące widzów. Jedną z najważniejszych osób na planie formatu jest oczywiście Paulina Sykut-Jeżyna, która prowadzi show w duecie z Krzysztofem Ibiszem. Dziennikarka jest już powszechnie kojarzona z tanecznym programem.

Sama Sykut-Jeżyna przyznaje więc, że przy tworzeniu Tańca z gwiazdami pracuje jej się naprawdę doskonale. Prezenterka zdążyła już zżyć się z ekipą show, z którą spędza oczywiście bardzo dużo czasu. Być może dlatego uczestnicy w rozmowach z nią uchylają zawsze szczerze rąbka zakulisowej, treningowej tajemnicy.

Taniec z gwiazdami znów wzbudził duże emocje przez wypowiedź prowadzącej

Co ciekawe, w swym wyznaniu dotyczącym atmosfery panującej w pracy dla Polsatu prezenterka uderzyła niespodziewanie w gwiazdy stacji TVN. Przyznała bowiem, że budowanie z nimi dobrych relacji na planie jest dużo trudniejsze i mniej przyjemne.

- Między nami w pracy panuje atmosfera rodzinna, ja tak zawsze mówię, że u nas jest zupełnie inaczej niż w innych stacjach, nie ma takiego zadęcia jak w TVN. Jest miło - wyznała Paulina Sykut-Jeżyna w wywiadzie dla portalu przeAmbitni, którego udzieliła w czasie konferencji ramówkowej Polsatu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Paulina Sykut-Jeżyna uderzyła w gwiazdy stacji TVN

Niespodziewane, bardzo gorzkie słowa dziennikarki na temat celebrytów pracujących dla konkurencyjnej stacji wzbudziły wśród internautów ogromne emocje. Jednocześnie przyznawali jednak także, iż wśród znanych postaci biorących udział w programie Taniec z gwiazdami rzeczywiście widać przywiązanie oraz pozytywną energię.

Żadna z twarzy stacji TVN nie zdecydowała się jeszcze odpowiedzieć na negatywną opinię Pauliny Sykut-Jeżyny. Czas pokaże, czy prezenterka wkrótce nie będzie się musiała zmierzyć z krytyką ze strony kolegów i koleżanek z show-biznesowej branży.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Anna Mucha wyrzucona z Festiwalu! Skandaliczne zachowanie aktorki zszokowało organizatorów
  2. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  3. Jeden szczegół na zdjęciu ślubnym Jolanty Kwaśniewskiej zmienia wszystko. Nikt go nie zauważył
  4. Niewiarygodne. Gwiazdor Tańca z Gwiazdami zdradził niemożliwe szczegóły rozwodu Wiśniewskiego
  5. Łzy wzruszenia w Kuchennych Rewolucjach. Rodzinny dramat rozerwał program
  6. Niespodziewany koszmar z ostatniej chwili. 35-letni gwiazdor zginął na planie

Źródło: przeAmbitni

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News