Nieoficjalne: Uwielbiana postać Tańca z Gwiazdami właśnie urodziła!

Nieoficjalne: Uwielbiana postać Tańca z Gwiazdami właśnie urodziła! Źródło: youtube.com/plotek

Gwiazda programu "Taniec z Gwiazdami" została mamą? Według nieoficjalnych doniesień, a także domysłów fanów, gwiazda, która czarowała widzów swoim udziałem w tanecznym show właśnie urodziła.

Taniec z Gwiazdami sprawił, że Izabela Janachowska stała się znana w całej Polsce. Tancerka, która występowała w pierwszej edycji show telewizji Polsat u boku Rafała Brzozowskiego, została prawdziwą gwiazdą i zyskała angaż w konkurencyjnym TVN-ie, a także TLC. Kilka miesięcy temu o kobiecie zrobiło się głośno z powodu ciąży, w którą miała zajść ze swoim ukochanym mężem. Według nieoficjalnych doniesień ikona telewizji mogła już urodzić.

Taniec z Gwiazdami uczynił ją słynną. Czy gwiazda show urodziła?

O tym, jak wielkim przeżyciem dla gwiazdy było zajście w ciążę, możemy się przekonać, czytając wywiady z nią, które pojawiały się na przełomie kilku, ostatnich miesięcy.

- Moi rodzice po raz pierwszy zostaną dziadkami, więc jest to dla nich taka radość i taka przygoda, że już nie mogą się doczekać. Odliczają dni, bardziej niż ja. (...) Nie miałam żadnych fikuśnych sposobów na poinformowanie mojego męża, bo chyba tak można informować, jak to jest niespodzianką. A my bardzo tego chcieliśmy, staraliśmy się. Od razu wiedzieliśmy razem - wyznała gwiazda telewizji w wywiadzie z portalem Plotek.

Wiele wskazuje na to, że oczekiwanie gwiazdy na poród się zakończyło. Wszystko przez najnowszą publikację gwiazdy na Instagramie, na której fani dostrzegli brak ciążowego brzuszka, który w przypadku Janachowskiej był naprawdę pokaźnych wymiarów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani i media spekulują na temat porodu

Sama gwiazda, która nie mówiła nic o swoim porodzie mediom, dała do myślenia tabloidom i fanom, publikując zdjęcie przy kołysce dla dziecka. Obserwujący gwiazdy zauważyli, że o ile na poprzednich fotografiach jej brzuch ciążowy jest bardzo widoczny, o tyle teraz zanikł w tajemniczych i niewyjaśnionych okolicznościach, co samo w sobie sugeruje, że prezenterka i tancerka stała się szczęśliwą mamą.

- Zniknął pani brzuszek w tej sukience - stwierdza jedna z internautek.

- Brzuszek raz duży, a raz niewidoczny - zauważa kolejna.

- A w środku jest dzidziuś? Bo tak to wygląda jakby pani już urodziła - czytamy w komentarzach internautów.

Sama Janachowska postanowiła się nie odnosić do słów swoich "followersów" i sama jeszcze nic nie potwierdziła. Niewykluczone jednak, że już teraz może się poszczycić macierzyństwem, którego tak namiętnie wyczekiwała.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Antek Królikowski pokazał dziewczynę! Kim jest piękna Kasia?
  2. Marzena Rogalska z partnerem! Gwiazda TVP PIERWSZY raz pokazała ukochanego
  3. Z ostatniej chwili: Rząd przedłuży rok szkolny. Będzie "ustawa maturalna"
  4. Rzekoma ofiara Bieniuka przerywa milczenie ws. gwałtu. Niejednemu odbierze mowę
  5. Wczoraj zmarł legendarny aktor kultowych seriali TVP. Na jaw wychodzą smutne kulisy jego ostatnich lat życia
  6. Były mąż Kaczyńskiej po latach ujawnia kulisy identyfikacji ciała Marii Kaczyńskiej. Porażające

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News