Szok w Tańcu z Gwiazdami! Nikt nie spodziewał się, że Popek to zrobi

Szok w Tańcu z Gwiazdami! Nikt nie spodziewał się, że Popek to zrobi Źródło:

Pierwszy odcinek nowej serii programu "Taniec z gwiazdami" za nami. Wzbudza on ogromne emocje między innymi ze względu na udział kontrowersyjnego artysty. Popek, który miał być skandalistą, zrobił coś naprawdę szokującego.

Nowa seria programu "Taniec z gwiazdami" wzbudza wyjątkowe emocje. Ostatnie dwie wskazywały na to, że Polsatowi kończą się już gwiazdy. Tym razem jest inaczej, bo do udziału w programie stacja zaprosiła Beatę Tadlę i Jarosława Kreta. Największą niespodzianką jest jednak kontrowersyjny artysta - Paweł Mikołajuw. ZOBACZ TAKŻE: Skandal w "Taniec z Gwiazdami"! Popek grozi partnerce: "Jeśli nie nauczysz mnie Tanga, to..."

"Taniec z gwiazdami": Popek szokuje, bo...

Popek miał być od początku kołem zamachowym nowej edycji programu. Jego obecność na parkiecie popularnego show Polsatu jest bardzo zaskakująca. Nikt raczej nie kojarzy wizerunku "Króla Albanii" z tańcem. Tymczasem raper naprawdę zszokował wszystkich, bowiem... nie zrobił nic dziwacznego. Wręcz przeciwnie, niezwykle umiejętnie zatańczył walca ze swoją partnerką - bardzo doświadczoną Janją Lesar. Zaskakująco dobrze poszedł mu taniec. Został także bardzo doceniony przez jurorów, którzy dali mu całkiem niezłe oceny. Otrzymał aż 28 punktów. Najwyższą ocenę - 9 punktów - Popkowi dał Andrzej Grabowski, który stwierdził, że się go "trochę boi". ZOBACZ TAKŻE: Taniec z gwiazdami: Tancerki przerażone i zapłakane. Popek niszczy je psychicznie Popek swój występ zadedykował swojej córce, o czym powiedział tuż przed ocenami. Ostatecznie muzyk i zawodnik MMA zajął 2 miejsce ex aequo z inną parą. Jednak po ocenie widzów celebryta wraz z Anją Lesar zajęli pierwsze miejsce!

"Taniec z gwiazdami" na Polsacie

Najnowsza edycja programu wzbudziła ogromne zainteresowanie. Wszystko za sprawą zaproszonego do programu Popka. Ostatnio jednak kontrowersje wzbudziła także sprawa rozstania Beaty Tadli i Jarosława Kreta, którzy - oboje - biorą udział w programie. Program, który w ostatnich dwóch edycjach nie wzbudził żadnych prawie emocji, zaproszeni do niego byli zaś, jak twierdzą media, celebryci "klasy B", wreszcie odzyskuje dawny blask i znów wzbudza zainteresowanie. ZOBACZ TAKŻE: Po latach wychodzi na jaw. To dlatego Urbański musiał opuścić Taniec z Gwiazdami Taniec z gwiazdami PopekTaniec z gwiazdami PopekTaniec z gwiazdami PopekTaniec z gwiazdami PopekTaniec z gwiazdami PopekTaniec z gwiazdami PopekTaniec z gwiazdami Popek
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News