Beata Tadla bierze udział w programie „Taniec z Gwiazdami”. Jej udział nieoczekiwanie stał się jednym z najgorętszych tematów medialnych po tym, jak tuż przed rozpoczęciem programu jej partner Jarosław Kret wyjawił, że nie są już parą. Teraz dziennikarka została w bardzo przykry sposób poniżona przez Polsat.

Najnowsza edycja programu „Taniec z Gwiazdami” miała mieć jedną najjaśniejszą gwiazdę – Popka. Nieoczekiwanie okazało się, że o wiele większe emocje wzbudza udział Beaty Tadli i Jarosława Kreta, którzy jeszcze niedawno byli parą. Kret tuż przed rozpoczęciem programu udzielił wywiadu, w którym wyjawił, że z Beatą Tadlą „prowadzą osobne życie”.

„Taniec z Gwiazdami”: Tadla poniżona

Te słowa zostały jednoznacznie odczytane jako informacja o rozstaniu pary. Początkowo sprawa nie była oczywista, jednak Tadla tłumiąca łzy na imprezie ramówkowej Polsatu potwierdziła te doniesienia. Najgorsze było to, że Kret wyciągnął ich prywatne sprawy na światło dzienne bez konsultacji z dziennikarką.

Najnowszy odcinek tanecznego show ma motyw przewodni, którym jest wesele. Tuż przed występem popularnej prezenterki puszczono krótki reportaż na temat jej przygotowań do odcinka. Podczas reportażu dziennikarce zadano pytanie, czy chciałaby pojechać w podróż poślubną.

Zważywszy na przykre informacje o jej rozstaniu trzeba stwierdzić, że pytanie to było wyjątkowo nie na miejscu. Nic więc dziwnego, że Beata Tadla się rozpłakała.

– Chyba każda kobieta marzy o pięknej podróży poślubnej – odpowiedziała dziennikarka z płaczem.

Bardzo mocno dotknęło ją to pytanie, bo nie potrafiła opanować szlochu. Odwróciła twarz od kamery i płakała.

Rozstanie Tadli i Kreta

Najnowsza edycja programu „Taniec z Gwiazdami” miała mieć jedną wielką gwiazdę, która gwarantowała oglądalność. To miał być kontrowersyjny muzyk i raper Paweł Mikołajuw znany jako Popek.

Tuż przed rozpoczęciem emisji odcinków show Jarosław Kret zmienił oblicze edycji. Poinformował o rozstaniu ze swoją partnerką Beatą Tadlą. Wcześniej oboje zostali zaproszeni do programu. To miała być udana promocja – para rywalizująca ze sobą w osobnych parach. Nikt jednak nie spodziewał się takiego przebiegu wydarzeń.

Na Kreta spadła lawina hejtu, z czym zupełnie nie umiał sobie poradzić. Niegrzecznie odpowiadał internautom, którzy komentowali jego zdjęcia na Instagramie i wypowiedzi w mediach. Przyznał, że w tej sytuacji woli wyjechać choćby do USA, a przede wszystkim ma nadzieję na szybkie odpadnięcie z programu.

Z pewnością udało mu się to ostatnie. Jarosław Kret odpadł już w drugim odcinku programu (w pierwszym nikt nie odpada). Równocześnie prezenter pogody zebrał rekordowo niską liczbę punktów w historii programu.

WARTO PRZECZYTAĆ:

  1. Tadla reaguje na odpadnięcie Kreta. Poniżyła go na ostro
  2. Szok w Tańcu z Gwiazdami! Nikt nie spodziewał się, że Popek to zrobi
  3. Kret wbija Tadli obrzydliwą szpilę

Czy Popek wygra "Taniec z Gwiazdami?"

Loading ... Loading ...

Uwierzysz, że one mają tyle samo lat?! Gwiazdy w tym samym wieku


Kuchenne rewolucje: 8 momentów, w których Gessler wyszła z siebie

Zobacz również