Ivona Pavlović byla wściekła na werdykt w TzG! Teraz zmieniła zdanie

Ivona Pavlović byla wściekła na werdykt w TzG! Teraz zmieniła zdanie Źródło: Screen/youtube/Telemagazyn

Taniec z Gwiazdami ostatnimi czasy zdenerwował Ivonę Pavlović. Jurorka programu, w bardzo negatywnych słowach odniosła się do wyboru widzów dotyczącego finału produkcji. Jej komentarze po programie świadczyły o tym, że jest niezadowolona z wyboru widzów dotyczącego obsady finału programu. Teraz, całkowicie niespodziewanie, zmieniła swoje zdanie.

Taniec z Gwiazdami cieszy się w tym sezonie wielkim zainteresowaniem. Show taneczne, które od lat pokazuje talenty polskich gwiazd, musiało po emisji ostatniego odcinka zmierzyć się z lawiną krytyki ze strony części widzów, którzy byli widocznie niezadowoleni z faktu, że to właśnie Gimper, a nie blogerka Macedamian Girl, wystąpi w wielkim finale wieńczącym tygodnie trwania kultowego show.

Do słów widzów dołączyła się także Iwona Pavlović, która w bardzo ostrym tonie odniosła się do wszystkich, którzy dali szansę YouTuberowi na zaistnienie w najważniejszym odcinku programu. Jednak gdy emocje już opadły, jurorka show całkowicie zmieniła zdanie.

Taniec z Gwiazdami kosztował Iwonę Pavlović wiele nerwów

Sama Pavlović po emisji ostatniego odcinka show wydawała się bardzo zdenerwowana faktem, że Macedamian Girl, która od początku prezentowała wielki talent taneczny odpadła, a zamiast niej w finale pojawi się Tomasz Działowy, znany także jako Gimper.

- Smutno mi, bo wygrał nie taniec, a sympatie widzów"/ Jako uczestnik rozrywkowego programu, muszę pogodzić się z werdyktem. Myślałam, że widzowie będą brali pod uwagę taniec. Tomek jest fajnym facetem, ale bardzo odstaje od dwóch dziewczyn, które brały udział w półfinale. Teraz możemy spodziewać się wszystkiego" - powiedziała po półfinałowym odcinku jurorka programu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pavlović zmienia zdanie

Jurorka, zdając sobie sprawę, że mogła być za ostra w kierunku ulubieńca młodzieży, na kilka godzin po swoim ataku w jego stronę całkowicie zmieniła narrację i poprosiła widzów, aby wsparli YouTubera.

- Kochani, zatrzymajcie się z tym hejtem i na mnie i na Tomka. Odpuście sobie. "Taniec z Gwiazdami" jest programem rozrywkowym i niech takim pozostanie. Moją rolą jest pilnować i bronić poprawności tańca towarzyskiego. Gwiazdy tańczą, a widzowie mają prawo głosować tak, jak im się podoba. Nie psujcie Tomkowi przyjemności z udziału w tym programie. Ani ja nie obrażam się na niego, ani on na mnie [...] - napisała na swoim Instagramie.

Dalej przekonywała, że wszystko idzie zgodnie z planem i widzowie nie mają powodu, do nerwów.

- Bardzo szanujemy się nawzajem. W tym programie czwarty sędzia to publiczność, która głosuje tak, jak chce i takie jej prawo. Co z Wami? Wyluzujcie. W finale będzie tak, jak wypadnie po podliczeniu głosów sędziów i publiczności przed telewizorami... koniec. I nie ma znaczenia, czy to się komuś podoba, czy nie. Wszyscy uczestnicy tego programu mają takie same prawa... szanujmy się. Moje wypowiedzi zawsze dotyczą samego tańca... A Asie i Tomka szanuję jako ludzi. Głosujcie, jak Wam serce podpowiada i nie hejtujcie - mogliśmy przeczytać.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje z Roksaną Węgiel? Fani są zdruzgotani. Tysiące Polaków boi się o jej karierę, a wszystko przez zatrważającą wiadomość
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. Nauczyciele bili Wojciechowską do krwi. Pokazała jakie ma wykształcenie, dokumenty zwalają z nóg
  4. Napastnicy wtargnęli do kościoła i zaczęli strzelać. Sześć osób nie żyje, burkińska tragedia!
  5. Z ostatniej chwili: Samolot pasażerski podchodził do lądowania. Nagle okazało się, że nie działają koła
  6. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj

źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News