Iwona Pavlović przekazała radosną nowinę. Jej rodzina niebawem się powiększy

Iwona Pavlović przekazała radosną nowinę. Jej rodzina niebawem się powiększy Źródło: screen youtube.com/JastrzabPost

"Taniec z gwiazdami" z odcinka na odcinek zaskakuje nas coraz bardziej. Kolejne występy uczestników, a także reakcje jurorów wzbudzają bardzo silne emocje. Jednak okazuje się, że w życiu prywatnym Iwony Pavlović dzieje się równie dużo.

"Taniec z gwiazdami" dla wielu uczestników stał się sposobem do wypromowania się w show-biznesie lub przypomnienie o sobie w mediach. Również jurorzy programu znacząco zyskali na popularności dzięki udziałowi w show, a ostatnimi czasy w mediach pojawiły się pewne informacje dotyczące Iwony Pavlović. Najsurowsza jurorka potwierdziła, że jej rodzina już niebawem się powiększy o kolejnego członka.

Jurorka programu "Taniec z gwiazdami" zostanie babcią

Iwona Pavlović bez wątpienia jest najbardziej kontrowersyjną jurorką w programie. Szczególnie jej oceny dotyczące Justyny Żyły spotkały się z dużym sprzeciwem ze strony internautów. Wiele osób zarzucało jej, że zbyt surowo potraktowała byłą żonę skoczka. Warto wspomnieć, że to właśnie Żyła otrzymała pierwszą w historii jedynkę za swój występ i to właśnie od "Czarnej Mamby".

Jednak sama tancerka całkowicie zaprzecza, jakoby miała się uwziąć na Justynę Żyłę. Jak sama przyznaje, nie zwraca uwagi na to, kto kim jest, a jedynie na taniec. Nie da się ukryć, że faktycznie Żyła nie zachwycała swoimi umiejętnościami. Mimo wszystko teraz wszyscy mówią o pogłoskach, które ostatnio potwierdziła sama Pavlović.

Okazuje się, że już niedługo jurorka będzie świętować narodziny swojego wnuka, którego, wedle zapowiedzi, zamierza rozpieszczać. Co więcej, chce również nauczyć malucha jak być dobrym i szlachetnym człowiekiem.

 - To prawda. Bardzo się cieszymy, że będziemy dziadkami. Powoli szykujemy się do tej nowej roli. Mam nadzieję, że znakomicie się w niej sprawdzimy oboje - mówiła Iwona Pavlović.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niejedna okazja do świętowania

Jednak nie będzie to jedyna okazja do świętowania w niedalekiej przyszłości tancerki, ponieważ zbliża się również jej rocznica ślubu z Wojciechem Oświęcimskim. We wrześniu małżonkowie obchodzić będą okrągłą 10. rocznicę i zaplanowali z tej okazji naprawdę romantyczny wyjazd szlakiem wspólnych wspomnień.

 - Chcielibyśmy powtórzyć jeden z naszych pierwszych wspólnych wyjazdów do Zakopanego. Być tylko we dwoje i spędzić naszą rocznicę bardzo romantycznie, w otoczeniu pięknej przyrody - dodaje.

Bez wątpienia widać, że będzie to przełomowy rok dla jurorki pełen wrażeń. Pavlović nie może narzekać na nudę zarówno w show stacji Polsat, jak i swoim prywatnym życiu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  2. Siostra Wojciecha Szczęsnego ZGINĘŁA. Tragiczne okoliczności śmierć szokują do dziś
  3. TVP podało dramatyczną informację. Polak umierał na oczach bezsilnych lekarzy
  4. Przed chwilą miał miejsce najostrzejszy stosunek świata. 3 mężczyzn nie żyje, kobieta w szpitalu
  5. Dramat Waldusia z Kiepskich. "Jest zrozpaczony, nie wyobraża sobie życia"
  6. To jakieś szaleństwo. Media: 13-letni syn Anny Przybylskiej ma dziewczynę

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News