Iwona Pavlović ostro jak nigdy o ostatnim odcinku TzG. "Taniec się nie liczył"

Iwona Pavlović ostro jak nigdy o ostatnim odcinku TzG. "Taniec się nie liczył" Źródło: youtube.com/JastrzabPost

Taniec z Gwiazdami zaskoczył swoich widzów. Kontrowersyjny półfinał programu, który wyłonił uczestników wielkiego finału tegorocznego sezonu show Polsatu wyjątkowo nie przypadł do gustu Iwonie Pavlović, która w swoim ostrym stylu postanowiła skomentować wydarzenia w programie.

Taniec z Gwiazdami wywołał niemałe kontrowersje. Decyzja widzów, aby to właśnie Joanna Mazur i Tomasz "Gimper" Działowy wystąpili w kończącym wyjątkowo emocjonujący sezon zmagań tanecznych odcinku programu nie przypadła do gustu Iwonie Pavlović, która od samego początku okazywała swoje wsparcie blogerce Macadamian Girl. O swoim niezadowoleniu gwiazda programu postanowiła powiedzieć, tuż po ogłoszeniu wyników odcinka. Tak ostrych słów widzowie Polsatu nie zapomną.

Taniec z Gwiazdami zirytował Pavlović. Ostre słowa jurorki

O ile fani produkcji często zarzucają Pavlović, że jej słowa są za ostre, o tyle wynikają one ze szczerości, z której słynie jurorka. Ekspertka w sprawach tańca wyznała, że tak niesprawiedliwego finału tanecznego show nie było od dawna, a fakt, że wystąpią w nim właśnie Gimper i Mazur całkowicie nie oddają ich rzeczywistych zdolności tanecznych.

- Zalał mnie wielki smutek, że tak duża różnica taneczna, tak duża, podkreślam, i tak nie miała wpływu na to, że ta para nie dostała się do finału. Bardzo ubolewam nad tym, że ten półfinał pokazał nam, że taniec się nie liczył. Jest to i dobre, i złe. Z jednej strony złe, bo ja uważam, że to jest za duża różnica taneczna między Asią a nim, to jest przepaść. Jednak wcześniej były te pary bardziej zbliżone do siebie w finale. Szklanka niech jest do połowy pełna, szukajmy czegoś dobrego w tym torze. Każdy może brać udział w takim programie i mieć duże szanse, może wygrywać niekoniecznie tańcem, tylko czymś innym. Mnie jako profesjonaliście jest przykro, że tak się wydarzyło.- powiedziała gwiazda produkcji

Pavlović otrzymała wsparcie

Kontrowersyjna jurorka ku zdziwieniu wszystkich otrzymała całkowicie niespodziewane wsparcie. Jej słowa poparła Ola Jordan, która przyznała, że Gimper w finale przeczy założeniom produkcji.

- Może nie zaskoczenie, ale wielka szkoda. My jesteśmy tutaj, żeby oceniać taniec i chcemy, żeby najlepsze pary przeszły dalej. Szkoda. Mam nadzieję, że Tomek nam pokaże, co umie i może się równać z Joasią. Mam nadzieję, że finał nadal będzie super - powiedziała członkini jury.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak jest ZAKOCHANY! Wiemy w kim! Przyznał szczerze: „To był właśnie TEN strzał!"
  2. Edyta Górniak ma KRÓTKIE włosy! Wygląda jak 20 LAT temu, gdy zaczynała karierę!
  3. Księżna Diana mogła przeżyć. Największa tajemnica Elżbiety II ujawniona
  4. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
  5. Iwona Pavlović ostro jak nigdy o ostatnim odcinku TzG. "Taniec się nie liczył"
  6. Polsat: Tragiczny wypadek! Małe dzieci wypadły z okna 4 piętra, śmierć na miejscu

Źródło: Jastrząb Post

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News