Wielka awantura po TzG! "Pavlović chce wygrać i zniszczyć człowieka"

Wielka awantura po TzG! "Pavlović chce wygrać i zniszczyć człowieka" Źródło: youtube.com/przeAbitniPL

Taniec z gwiazdami wzbudza ogromne emocje wśród widzów, zwłaszcza od kiedy Justyna Żyła została brutalnie skrytykowana już w pierwszym odcinku show. Iwona Pavlović nie miała litości dla uczestniczki. Podobna sytuacja miała miejsce także w najnowszym odcinku - Czarna Mamba po raz kolejny nie przebierała w słowach. Niektórzy zaczynają podejrzewać, że kobieta chce po prostu zniszczyć uczestników.

Taniec z gwiazdami już od wielu lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, najpierw na antenie TVN, a teraz Polsatu. Już od pierwszego sezonu było wiadomo, kto jest najbardziej surowym członkiem jury - Iwona Pavlović. Kobieta potrafiła dostrzec każdy, nawet najmniejszy błąd tancerzy-celebrytów i dała się poznać jako bardzo wymagająca jurorka. 

Jednak jeszcze nigdy nie była tak krytyczna, jak w 9. sezonie show. Komentarze popularnej Czarnej Mamby wywołują oburzenie wśród fanów programu, a uczestnicy ciężko przeżywają jej słowa. Wygląda na to, że najnowsza edycja programu Taniec z gwiazdami będzie bardziej emocjonująca, niż można się było spodziewać.

Taniec z gwiazdami nadal szokuje komentarzami Iwony Pavlović

Pierwszy odcinek tanecznego show zwrócił uwagę widzów przede wszystkim ze względu na mocne słowa, jakie wypowiedziała Iwona Pavlović. Oceniła występ Justyny Żyły bardzo negatywnie, a sposób, w jaki to zrobiła, oburzył widownię w studio oraz internautów.

Drugi odcinek okazał się być pod tym względem bardzo podobny. Po raz kolejny Czarna Mamba postanowiła nie oszczędzać byłej żony skoczka narciarskiego, i choć blogerka zatańczyła foxtrota lepiej niż czaczę, o pochwale mogła tylko pomarzyć.

- Awansowałaś do starszaków, ale przyznaj: pobiegałaś, pobiegałaś, paluszkiem pokazałaś i zawiesiłaś się w ramionach Tomasza. Dzięki temu zrobiłaś około 60 kroków fokstrota, to było na plus, bo w czaczy nie było ani jednego. Po prostu słuchaj Tomka i pracuj nad absolutnie wszystkim. Nie masz równowagi, nie masz pamięci do muzyki, nie masz kroków. Zasuwaj jak mały Kaziu. Może jesteś leniem, a skąd ja wiem - powiedziała jurorka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jurorka popularnego show chce zniszczyć uczestników? Internauci podejrzewają ją o najgorsze

Minimalna ilość pochwał, brak motywacji i krytyka, która nie jest za bardzo konstruktywna, zaczynają coraz bardziej denerwować fanów popularnego programu. Taniec z gwiazdami zawsze był kojarzony z czymś innym, niż krytyka ocierająca się o hejt. Nie tego spodziewali się po 9. edycji widzowie Polsatu. jeden z nich postanowił dać upust swoim emocjom w sieci.

- Pavlović zaczyna prowadzić jakąś wojnę chyba... Naprawdę zachowuje się nader nietaktownie. Krytykować można kulturalnie i przekonując do pracy, a ona prowadzi jakąś dziwną grę, w której chce wygrać i zniszczyć człowieka. Ogromnie mnie zniesmaczyła swoim zachowaniem - napisał internauta.

Wygląda na to, że autor wpisu trafił w samo sedno. Jego komentarz zebrał blisko 300 reakcji i kilkanaście odpowiedzi, a to tylko jeden z przykładów awantury, jaka rozgrywa się po najnowszym odcinku. Wiele osób zgadza się z opinią, że zachowanie Pavlović jest przesadzone.

ZOBACZ TAKŻE W PIKIO.PL:

  1. Konflikt Beaty Kozidrak i Rodowicz zażegnany? Padły MOCNE słowa!
  2. Karolina Szostak pokazała bardzo odważne zdjęcie. Rozpaliła nim fanów do czerwoności!
  3. Pawłowicz obraziła już całą opozycję, teraz wzięła się za swoich. Tym razem oberwał Terlecki
  4. Żona Wiśniewskiego przewróciła się na oczach milionów widzów. Niespodziewany komentarz Pavlović
  5. Agata Duda nie potrafiła ukryć targających nią emocji. Dzień Kobiet spędziła z Andrzejem w remizie strażackiej

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News