W "TzG" zarobiła miliony. Luksusowa willa Iwony Pavlović zwala z nóg (Zdjęcia)

W "TzG" zarobiła miliony. Luksusowa willa Iwony Pavlović zwala z nóg (Zdjęcia) Źródło: Screen/youtube/JastrzabPost

"Taniec z gwiazdami" zapewnił jej sławę oraz miliony na koncie, więc może przed kamerami z dumą chwalić się swoją willą. Luksusowa posiadłość Iwony Pavlović zwala z nóg, a internauci nie mogą ukryć swojej zazdrości.

"Taniec z gwiazdami" to uwielbiane show, które przez lata emisji zapewniło sobie ugruntowaną pozycję najpierw w ramówce telewizji TVN, a obecnie Polsatu. Z chęcią udział w nim biorą najsłynniejsi polscy celebryci, którzy przygotowując swoje występy, marzą jedynie o stanięciu na podium w ostatnim odcinku. 

Przez wszystkie lata nie mniejszą sławę zdobyło również surowe jury, które już kilkukrotnie przechodziło zmiany, lecz od samego początku ma jeden stały element - Iwonę Pavlović. "Taniec z gwiazdami" przyniósł jej już nie tylko sławę, ale i potężne pieniądze, nic więc dziwnego, że jej dom to prawdziwy pałac. Luksusową willą chwaliła się już nawet przed kamerami, a internauci nie kryją swojej zazdrości i doceniają przepiękne wnętrza. 

Jurorka programu "Taniec z gwiazdami" chwali się swoją willą

Iwona Pavlović ma sporych rozmiarów domek w Różanowie nieopodal Olsztyna, gdzie jeszcze do niedawna mieszkała z ukochanym oraz trzema synami. W pokojach wyraźnie widać dobry gust, elegancję gwiazdy TVN oraz jej wyjątkowe zacięcie sportowe - zarówno w salonie, jak i w sypialni rozmieszczone są rowerki treningowe. 

Po treningu najlepiej się zrelaksować, zaraz obok wielkiej sypialni znajdziemy więc luksusową łazienkę z wielką wanną. Z okna natomiast widać sporych rozmiarów podwórko oraz "prywatne" jeziorko, nad którym z pewnością można się doskonale zrelaksować w piękne, letnie dni. 

Jak w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" podkreślała celebrytka, ta luksusowa willa po wyprowadzce dzieci jest nieco zbyt duża i zastanawia się wraz z ukochanym nad kupnem czegoś nieco mniejszego w Olsztynie, fani mogą być jednak pewni, że "mniejsze" na pewno nie będzie znaczyło "tańsze". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci są zachwyceni i nie kryją zazdrości

Materiał "Dzień Dobry TVN" nagrany w domu jurorki programu "Taniec z gwiazdami" wywołał również wielkie emocje u widzów. Wszyscy zgodnie zazdrościli celebrytce jej ekskluzywnej willi oraz pięknych wnętrz. 

- Prywatne jeziorko, sprzęty sportowe, ogromny salon... Widać nieźle się zarabia na siedzeniu za stołem jury - pisze fanka. 

- Jakie ogromne przestrzenie, cudowne! Widać w wystroju rękę pani Iwony, to jej styl - dodaje kolejna. 

- Ciekawy jestem, ile by to kosztowało, gdyby rzeczywiście się zdecydowała na sprzedaż. Pewnie grube miliony - czytamy. 

uploaded

uploaded

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  2. Siostra Wojciecha Szczęsnego ZGINĘŁA. Tragiczne okoliczności śmierć szokują do dziś
  3. Zdrady i romanse. Historia księżnej Diany wywołuje łzy
  4. Ksiądz skazany za pedofilię prowadzi rekolekcje dla dzieci. Absurd na Śląsku
  5. Operacja mózgu i straszne choroby. Wielkie zwycięstwo gwiazdy Polsatu dzięki niespotykanej determinacji
  6. Zespół disco polo był świadkiem tragedii. Doszło do śmiertelnego wypadku

Źródło: Dzień Dobry TVN

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News