Widzowie byli bardzo zaskoczeni. Uwielbiany gwiazdor odszedł z "Tańca z gwiazdami"

Widzowie byli bardzo zaskoczeni. Uwielbiany gwiazdor odszedł z "Tańca z gwiazdami" Źródło: YouTube - Edyta Górniak News Music Concert

"Taniec z gwiazdami" w Polsce miał swoją premierę w 2005 roku, gdy emitowała go telewizja TVN. Wówczas stał się on bardzo popularny, jednak po latach oglądalność spadła. Licencja po kilku latach przerwy została wykupiona przez Polsat, a w jury znalazły się zupełnie inne osoby. Odeszła także jedna z kultowych twarzy produkcji.

"Taniec z gwiazdami" w naszym kraju cieszy się obecnie sporą oglądalnością. Widzowie nie są do końca zadowoleni, że Polsat ucieka się do mało honorowych sztuczek w celu utrzymania wysokiego poziomu oglądalności, jednak trzeba przyznać, że stacja skutecznie spełnia swoje cele. Utrzymywanie widzów w niepewności co do występów Justyny Żyły jest doskonałym przykładem na to, że producenci programu zachowują się nieprzyzwoicie. 

Najmłodsi fani programu mogą już nie pamiętać, że jeszcze kilka lat temu skład jury wyglądał zupełnie inaczej. Z pierwszej czwórki oceniających, którzy rozpoczęli pracę przy programie w 2005 roku, do dziś pracuje jedynie Iwona Pavlović. Beata Tyszkiewicz niedawno zrezygnowała z powodów zdrowotnych, Zbigniew Wodecki jeszcze przed śmiercią został zastąpiony przez Andrzeja Grabowskiego, a w programie pojawili się Michał Malitowski i Ola Jordan. Niewiele osób pamięta ostatnią osobę z oryginalnego jury programu.

Taniec z gwiazdami był jego pierwszym kontaktem z telewizją

Piotr Galiński brał udział w produkcji Tańca z gwiazdami aż do 2011 roku, gdy TVN nie zdecydował się na rozpoczęcie kolejnej edycji. Po latach licencję przejęła telewizja Polsat, która zdecydowała się na wznowienie show. Po tylu latach emisji wydawało się, że formuła programu już się wyczerpała, jednak nowy sezon pokazuje, że widzowie wciąż chcą oglądać taneczne popisy celebrytów.

Nie wszyscy pamiętają obecność Galińskiego w pierwszych latach emisji, jednak miał on aktywny udział przy początkowych edycjach show. Gdy program zniknął z anteny telewizji TVN, zniknął z niej także sam Galiński. Widzowie byli przekonani, że gdy tylko program doczeka się kontynuacji, wraz z nią wróci również popularny juror. Tak się jednak nie stało.

Mężczyzna pojawił się ponownie w telewizji, ale dopiero po wielu latach, gdy wziął udział w celebryckiej edycji MasterChefa w Polsacie. Do Tańca z gwiazdami nigdy nie wrócił, jak przekonuje, duży wpływ na to mogło mieć zatrudnienie Michała Malitowskiego, którego Galiński bardzo sobie ceni. 

Taniec z gwiazdami był wielkim hitem TVN

Co po latach robi znany choreograf? Zajmuje się tym, przy czym pracował zanim podjął współpracę z telewizją TVN. Dalej tworzy nowe choreografie, z którymi zapoznaje swoich uczniów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 

Piotr Galiński prowadzi swoją szkołę tańca i póki co zajmuje się działalnością przy jej tworzeniu, jednak jakiś czas temu nie wykluczał, że po latach wróci do pracy z telewizją. Póki co nie dostał zaproszenia do większej produkcji, takiej jak Taniec z gwiazdami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna polska piosenkarka była katowana przez męża. "Wylądowałam w szpitalu". Jej kariera wisiała na włosku
  2. Dramat Anny Seniuk. Najpierw mąż zostawił ją dla młodszej, a później odkryła, że ma raka!
  3. Zakonnik ujawnia PRAWDZIWY majątek Rydzyka. Lepiej usiądźcie, ogromny szok
  4. Maryla Rodowicz pokazała dziury. Teraz chce wystąpić w samych majtkach
  5. TVN upokorzony na oczach całej Polski. Do akcji wkroczyła policja
  6. TVP przekazało tragiczną informację. Nie żyje 60 osób, właśnie schwytano sprawcę

źródło: Plejada

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News