Media: Uwielbiany uczestnik chce odejść z Tańca z Gwiazdami

Media: Uwielbiany uczestnik chce odejść z Tańca z Gwiazdami Źródło: youtube.com/polsat

Taniec z Gwiazdami straci uwielbianego uczestnika? Według doniesień medialnych, jeden z najbardziej lubianych uczestników programu chce pożegnać się z show. Czy ten zdecyduje się na tak odważny krok?

Taniec z Gwiazdami w tym sezonie wyjątkowo elektryzuje fanów tanecznego show. Występy Justyny Żyły i mocne słowa jury programu, dotyczące poszczególnych uczestników programu przykuwają wszystkie, krajowe media. Ostatnio, jeden z tygodników wyznał, że uwielbiany przez telewidzów uczestnik planuje opuścić produkcje. Czy te doniesienia są prawdziwe?

Taniec z Gwiazdami straci uczestnika? Niespodziewane doniesienia z planu show

Artystą, który miał odmówić udziału w dalszych odcinkach produkcji telewizji Polsat, jest nie kto inny, jak Qczaj. Mężczyzna, który zbiera bardzo dobre noty wśród jurorów, ma być wyjątkowo zmęczony treningami, a fakt, że opanowanie tańca do perfekcji zajmuje mu tyle czasu, ma doprowadzać go do prawdziwej furii, o czym poinformował Tele-Magazyn.

- W tym tygodniu chyba 50 razy powiedziałem, że chcę odejść z tego programu - przyznał Qczaj.

Na szczęście, ostatni taniec celebryty został bardzo dobrze przyjęty przez widzów i skład sędziowski programu, który przyznał mu 27 punktów na 30 możliwych za zatańczenie doskonałego i ocierającego się o perfekcję walca wiedeńskiego, który już na zawsze zapisze się w historii programu.

Qczaj może liczyć na wsparcie

Oprócz uwielbienia fanów gwiazdor jest wspierany przez swoją partnerkę taneczną, Patrycję Biernat, która doskonale zdaje sobie sprawę z charakteru gwiazdora, z którym tańczy. Para jest ze sobą na tyle blisko, że wymagająca nauczycielka tańca doskonale zna swojego partnera i wie, że Qczajowi mogą doskwierać gorsze nastroje i zdarzają się mu wielkie zawahania nastroju.

- Jest w naszej relacji spora dojrzałość i to lubię. Zawsze mówię, że nie ma nic przypadkowego i to połączenie nas na czas programu też nie jest przypadkowe. Nam było pisane mieć tę przygodę razem - wskazuje Paulina Biernat

Nie da się ukryć, że strata Qczaja byłaby wielką i smutną niespodzianką dla fanów Tańca z Gwiazdami, którzy przepadają za tańcem. Mówi się, że gwiazdor ma wielkie szanse, aby wygrać tegoroczną edycję. Czy tak się stanie? Niewykluczone, jeśli mężczyzna nie będzie się zniechęcał wycieńczającymi próbami tanecznymi.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Michał Szpak nago w łóżku. Wokalista pokazał odważne zdjęcie
  2. Maciej Dowbor miał problem z alkoholem? Poruszające wyznanie gwiazdy Polsatu
  3. "Uśmiecham się, ale nie mam dobrych wiadomości". Robert Janowski przekazał przykre informacje
  4. Czołowi aktorzy TVP mają romans?! "Jest chemia, są siebie spragnieni".
  5. 3-latka miała spełnić swoje największe marzenie. Po wyjściu z samolotu tragicznie zmarła
  6. Maria nie żyje. Znały ją pokolenia Polaków

źródło: Telemagazyn

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News