Pavlović wskazała najlepszego uczestnika "TzG" w historii. Ogromne zaskoczenie

Pavlović wskazała najlepszego uczestnika "TzG" w historii. Ogromne zaskoczenie Źródło: youtube.com/polsat

"Taniec z gwiazdami" emitowany jest w telewizji od kilkunastu lat. Produkcja wyrobiła sobie markę, osiągając przy okazji sukces komercyjny. Czy z perspektywy 22. edycji programu można wybrać najlepszego uczestnika "TzG"? Swojego kandydata wskazała Ivona Pavlović, jedyna jurorka oceniająca gwiazdy wszystkich edycji.

"Taniec z gwiazdami" wchodzi w decydującą fazę swojej 22. edycji. Program Polsatu, oglądany w pierwszych kilkunastu edycjach w TVN, od lat przyciąga przed telewizory miliony widzów. Gwiazdy rozwijające na wizji swoje zdolności taneczne, niezmiennie od lat przyciągają telewidzów przed ekrany.

"Taniec z gwiazdami" - jurorka wybrała najlepiej tańczącego uczestnika wszystkich edycji

Szczególne wpływ na postrzeganie tanecznego show ma dziś Iwona Pavlović. Znana z restrykcyjnych ocen jurorka jako jedyna sędziuje w "Tańcu z Gwiazdami" od pierwszej, TVN-owskiej edycji, czyli 2005 roku! 

Jurorka pozwoliła sobie na ocenę najlepszego uczestnika "TzG" w historii. Kto jak kto, ale pamiętająca zmagania wszystkich gwiazd Pavlović jako jedyna ma ku temu podstawy. Jej wybór nie wydaje się zaskoczeniem. Niemniej fani, jak to w show-biznesie w długiej perspektywie bywa, z pewnością będą mieli innych faworytów.

Zapytana o najlepszego uczestnika show, Pavlović bez chwili zamyślenia wskazała na Nataszę Urbańską. 

- Bezdyskusyjnie najlepiej tańczyła Natasza Urbańska. Wielkie wrażenie zrobiła też na mnie Agata Kulesza, która nie tylko dobrze tańczyła, ale pokazała też niezwykła osobowość. Każdy jej występ był prawdziwy i to był wielka radość oglądać ją na parkiecie - powiedziała Iwona Pavlović w rozmowie z Faktem TV.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Opinię jurorki potwierdzają statystyki. Przypomnijmy, w "swojej" edycji Urbańska raz za razem zgarniała najwyższe noty. Gala.pl przypomina dziś, że średnia za jej występ w programie wynosiła 39 punktów (było wówczas czterech jurorów, przyp. red.). Tym bardziej zadziwia fakt, że tańcząca niemal perfekcyjnie gwiazda przegrała w finale "Tańca z gwiazdami" z Anną Muchą.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 102-letnia polska aktorka zmarła i zostawiła ogromny majątek. Kwota wbije was w fotel. Taka fortuna to marzenie każdego Polaka!
  2. Tragedia w rodzinie gwiazdy TVP! Straszna choroba zaatakowała jej matkę. Choruje na nią 20 milionów Polaków
  3. Mało kto o tym wiedział. Największy hit Zenka Martyniuka napisała nauczycielka
  4. Huczy w całej Wlk. Brytanii. Jest oficjalne oświadczenie ws. romansu księcia, gdy Kate była w trzeciej ciąży
  5. Pani Stefania ma 101 lat i walczy w sądzie o swoje prawo. Chcieli odebrać jej mieszkanie
  6. To już szaleństwo! Dyrektor nasłał na protestujących nauczycieli służby

źródło: Fakt TV

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News