Polacy plugawią gwiazdę DDTVN, Tańca z Gwiazdami, Klanu, M jak Miłość i Pierwszej miłości. "Infantylna, rozmemłana mimoza"

Polacy plugawią gwiazdę DDTVN, Tańca z Gwiazdami,  Klanu, M jak Miłość i Pierwszej miłości. "Infantylna, rozmemłana mimoza" Źródło: .

Gwiazda show Taniec z gwiazdami oraz takich seriali jak Klan, M jak Miłość i Pierwsza miłość, naraziła się nie tylko swoim fanom, ale wszystkim internautom. Prezenterka DDTVN czyta teraz na swój temat setki przykrych słów, a co więcej - wchodzi w polemikę z innymi.

Taniec z gwiazdami pomógł jej zaistnieć w mediach. W programie nie była ulubienicą publiczności i odpadła jako piąta z grupy 14. par. Każdy kojarzy ją też z DDTVN oraz seriali takich jak Klan, Pierwsza miłość i M jak Miłość. Niewiele było trzeba, aby sympatię, jaką darzyli ją niektórzy, szybko zburzyć.

Gwiazda show Taniec z gwiazdami oszukała internautów?

Prezenterka DDTVN nie spodziewała się aż takiej lawiny hejtu. Intensywnie podróżująca gwiazda wrzuca na swojego Instagrama coraz to nowsze zdjęcia z różnych zakątków świata, nierzadko poddając je obróbkom. Wzmocniona kolorystyka i nasycenie barw to jej znak rozpoznawczy. Jednak teraz Anna Wendzikowska, gwiazda M jak Miłość, według swoich fanów przesadziła.

W lipcu niespełniona showmanka programu Taniec z gwiazdami wybrała się na Karaiby. Na jej profilu instagramowym zrobiło się tłoczno przez coraz to nowsze zdjęcia. Widocznie bardzo jej się tam podobało, ponieważ postanowiła powspominać klimat oraz atrakcje, jakich doświadczyła. Jedną z nich było uwiecznienie kąpieli ze świnkami, gdzie na zdjęciach dokładnie widać aktorkę Klanu brodzącą w wodzie w towarzystwie zwierzaków. Na innym zdjęciu Anna Wendzikowska siedzi na łodzi i karmi świnie z odległości. I właśnie to ujęcie przykuło uwagę internautów.

Anna Wendzikowska otrzymała lawinę hejtu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiele osób po zobaczeniu zdjęcia, na którym gwiazda Pierwszej miłości karmi świnie w czerwonym stroju kąpielowym, zaczęła wytykać jej nieudany photoshop. Każdy był pewien tego, że kobieta została nieudolnie wklejona przez samą siebie lub kogoś, kto pomaga jej obrabiać zdjęcia. Podejrzenie padło szczególnie na pozę, w jakiej siedzi aktorka oraz to, że w wodzie nie ma jej odbicia.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Córka dostała uwagę od polonistki. Mama była tak zdruzgotana treścią, że opublikowała ją w internecie

- Infantylna, rozmemłana mimoza - podsumowali ją internauci.

- Nie zapiera się nogami o burtę ani nie trzyma się relingów - kto ma w to uwierzyć? Ten kto wody nie widział? Normalnie jak w Harry Potter lewituje... - skomentował instagramowicz.

- Cóż, trzymania równowagi to już w podstawówce uczą... jedni się nauczyli, inni nie... podobnie jest z kulturą osobistą - odpisała mu aktorka.

- Ogólnie zdjęcie dla mnie petarda, ale myślę, że Pani Ania jest tutaj wklejona. Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, siedzieć na zaokrąglonej wąskiej rurce bez trzymanki na kołyszącym się jachcie - przyznała jedna z fanek.

- Aniu, coś tu się podziało nie tak z PhotoShopem? Bo oczy mam zdrowie, a coś mnie w nie kole w nienaturalności tego foto - wolała spytać inna z kobiet.

- Tak, świnki są doklejone, tak naprawdę byłam nad Bałtykiem, a tak naprawdę to jest mocny filtr w Lightroomie, bo nie było słońca, było ciemno i ostrość była na świnkach, a nie na mnie - tłumaczyła się prezenterka DDTVN.

Fot. instagram.com/aniawendzikowska/

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIGANT sprzedaży chce się wycofać z Polski. Wszystko przez handlowe niedziele
  2. Instagram Anny Przybylskiej tętni życiem. Wydarzyło się na nim coś niezwykłego. Będziecie płakać
  3. Bezdomny wszedł do szpitala. Obsługa wiele w życiu widziała, ale ten widok zupełnie ich zaskoczył, łzy stanęły im w oczach
  4. Mało kto o tym wiedział. W ostatnim czasie Jan Kobuszewski walczył o życie żony
  5. Polacy plugawią gwiazdę DDTVN, Tańca z Gwiazdami, Klanu, M jak Miłość i Pierwszej miłości. "Infantylna, rozmemłana mimoza"

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News